Skocz do zawartości

Wniosek I-94


MarekW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :)

Chcialbym prosic o pomoc w rozwiazaniu mojego "dylematu", odnosnie wniosku I-94. Juz pisze o co mi chodzi. A mianowicie. Do stanow lece juz 3 raz :( Do tej pory wszystko bylo okay. We wniosku zawsze wpisywalem adres ten sam poniewaz lecialem do

pzyjaciol. Podczas mojego 2 pobytu poklocilem sie z przyjaciolmi (polakami) bo wg.nich nie powinienem przyjaznic sie z amerykanami :(. A jednak zaprzyjaznilem sie z Amerykanami poniewaz nikt mi nie powinien mowic z kim mam rozmawiac i kolegowac sie. Po tej akcji koledzy- polacy stwierdzili, ze zakazuja mi uzywac ich adresu przy kolejnych wjazdach. I tu pojawia sie moj dylemat. W sierpniu chce leciec znowu i teraz nie wiem, jaki mam wpisac adres "postoju". Stan i miasto to samo ale co z adresem??? Kumpel Amerykanin powiedzial mi, ze oczywiscie moge wpisac jego adres i moge u niego nawet wynajac pokoj. Nie wiem tylko co bedzie na granicy?!

Jak mi radzicie. Zaryzykowac i wpisac adres rodakow :unsure: czy moge wpisac nowy adres.

Acha, pojawia sie jeszcze kwestia danych osobowych i nr. tel. :( Kurka naprawde nie wiem co mam wpisac, poradzcie prosze :)

Jestem tutaj nowy i za wszelkie byki wielkie sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek mozesz nawet wpisac adres hotelu-hostelu a co dopiero tego znajomego :)

pewnie bedziesz zapytany do kogo lecisz to wtedy powiesz :(

a gdzie masz na I-94 numer telefonu?,myslisz chyba ten numer z formularza ktory musiales wypelnic starajac sie o wize ..

ps chyba juz mnie nic nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Watpie ze na Work&Travel mozna bo jest to wiza J1, czyli pracownicza na pewien okres, oczywiscie moge sie mylic bo nie jestem pewien... Z turystycznej mozesz sie starac zmienic na studencka, albo przedluzyc turystyczna, jednak sa to dodatkowe koszty

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienic status z turysty na pracowniczy nie jest tak latwo i nie robi sie tego wyslaniem 1-2 papierow czy tez formularzy i teraz jesli nie masz pracodawcy ktory bedzie chcial sie z takie cos bawic a do tego dobrego prawnika to masz male szanse na taka zmiane..

Moze miec takie konsenkewncje jak Ci odmowia zmiany statusu lub tez to zmienisz ..a teraz o jakim wjezdzie mowimy?,,jako turysta czy na wize pracownicza czy tez na pobyt staly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...