Skocz do zawartości

dziwna adnotacja w paszporcie - co ona oznacza ?


bungy

Rekomendowane odpowiedzi

W paszporcie przy otrzymanej wizie turystycznej R B1/B2 jest adnotacja

Annotation:

APPLICANT NOT THE SAME AS CLASS ENTRY

Czy ktokolwiek wie co ona oznacza, czy to cos pozytywnego, negatywnego. Niebawem wylot i niespodzianki nie sa wskazane. Za wszelkie informacje z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Bungy :!:

Spokojnie, nie masz sie czego obawiac... :o

Spójrz tutaj: http://foia.state.gov/masterdocs/09FAM/09G0200.PDF i na drugiej stronie masz wytlumaczone, skad taka adnotacja przy Twojej wizie...

Podczas starania sie o wize zostales sprawdzony w CLASS (Consular Lookout and Support System)... Widocznie konsulowi wydawalo sie, ze istnieje cos podejrzanego przy Twoim nazwisku... :oops:

Ale musialo okazac sie, ze jednak nie o Ciebie chodzi (blad...) lub jakies informacje juz Ciebie nie dotycza, albo nie mozna ich zrekonstruowac...

I dlatego wpisal te adnotacje - po to, aby Urzednik Imigracyjny na lotnisku w USA wiedzial, iz zostales "przebadany" i ze wszystko jest w porzadku... :lol:

Glowa zatem do góry - to nic negatywnego :!:

Raczej pomysl, co mi przywieziesz ze Stanów... :smt028

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac odpowiedz juz sam nie wiem czy to dobrze ze jest ten wpis :

- bo niby to dobrze ze bylem sprawdzany w tym CLASS i wszystko bylo ok wiec na lotnisku wpuszczajacy ma przed soba goscia sprawdzonego pewnego (po kontroli)

- a z drugiej strony to skoro byl sprawdzany to znaczy ze sa lub byly jakies podejzenia ze byla potrzeba go sprawdzic

hm - co o tym sadzic ????

jeszcze raz dzieki za odpowiedz

Link w odpowiedzi nie dziala (jest niedziela wiec moze serwer wylaczony) sprobuje jutro - choc moze i w linku byc jakis blad.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link dziala, wlasnie sprawdzilem, nie ma zadnego bledu - moze nie masz Acrobata?

Ja uwazam, ze ten wpis w tym momencie nie ma juz zadnego znaczenia... :lol:

Rózne mogly byc powody, ze (jesli w ogóle tak bylo...) konsul mial watpliwosci (zreszta On musi kazdego sprawdzac...) - poczawszy od zbieznosci nazwisk, wiec nie wiem, czym sie martwic :?:

Chyba ze wiesz, iz cos "nabroiles"... :wink:

Moim zdaniem - nie przejmuj sie, ale zaznaczam - nie jestem prawnikiem imigracyjnym... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...