Skocz do zawartości

I-94


iwi7676

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

4 lata temu byłam w USA, posiadam promesę wizową na 10 lat.W momencie wjazdu na terytorium Stanów zamiast pieczątki z datą do kiedy mogę przebywać legalnie (w formularzu I-94) było coś niewyraźne

napisane.Wróciłam po 5 miesiącach i 2 tygodniach.Gdzie mogę sprawdzić na jaki okres miałam wbite "przyzwolenie"?czy nie będę miała problemów jeżeli zechcę polecieć do rodziny ponownie?Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiej podstawie przebywalas w usa prawie pol roku ,przeciez jak mowisz sama nie mozesz tego rozczytac.

Dlaczego dopiero teraz sobie o tym przypomnialas? myslalas ze juz sie nie wybiezesz do stanow?

Moglas przeciez zapytac sie od razu przy odprawie celnej.Nie oskarzam Cie ale czasami ludzie sobie mysla ze jak urzednik sie pomyli to moga to wykorzystac.

A pozniej placz i lament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6, byłam dwa razy to prawda pierwszym razem krótko i wbili mi wtedy pieczątkę z wyraźną datą (na pół roku). Za drugim razem data była napisana odręcznie, na początku nie zwróciłam na to uwagi. Rodzina próbowała to odszyfrować i "wydawało" się, że bazgroła Urzędnika mówiła o przyzwoleniu półrocznym. Wiem, że to było lekkomyślne, ale teraz mam obawy. I-94 zawsze zostawało na lotnisku. Mogę gdzieś to sprawdzić będąc w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za podpowiedź;)

Pisałam do ambasady-zero odzewu:( może znalazłam jakiś niepoprawny adres emailowy. Musze spróbować ponownie, ewentualnie zastosować się do Twoich dalszych propozycji, jeszcze raz dziękuję za odzew.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...