Skocz do zawartości

Rejestracja Auta


Milek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A czy możliwe jest kupienie auta i jezdzenie na papierach poprzedniego wlasciciela?

Czy robia z tego tytulu jakies problemy?

Myslalem o zakupie czegos taniego za kilkaset $, z waznymi dokumentami (na co mam zwrocic uwage?).

Chodzi o to, zeby go nie ubezpieczac i nie przerejestrowywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bedzie ci bardzo ciezko znalesc kogos kto na takie cos sie zgodzi. w razie wypadku, polisa ubezpieczniowa moze pojsc w gore i odpowiedzialnosc spada na wlasciciela auta. kto chce sie pchac w takie ryzyko tylko po to aby obcokrajowiec mial czym jezdzic? bardzo malo ludzi...

z mojego doswiadczenia zauwazylam ze coraz wiecej ludzi, ktorzy sprzedaja samochod, prosze o wykupienie temp tags dla samochodu i sciagaja swoje tablice rejestracyjne, w czasie tranzakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możliwe jest kupienie auta i jezdzenie na papierach poprzedniego wlasciciela?

Nie, poprzedni wlasciciel musi oddac tablice rejestracyjne do DMV.

Nikt rowniez nie bedzie ryzykowal, ze w razie wypadku z twojej winy obciazy to jego ubezpieczenie.

Chodzi o to, zeby go nie ubezpieczac i nie przerejestrowywac.

To pozostawiam bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina, powinienem napisac: "w zaleznosci od stanu".

Dodatkowa uwaga, to czy tablice sie oddaje czy nie nie ma wplywu na fakt, ze w interesie poprzedniego wlasciciela jest wyrejestrowanie sprzedanego auta by nie placic ze nie podatku. (chyba placicie jakis podatek za samochody w CO?).

rowniez pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...