Jump to content

Ciężka przeprawa w ambasadzie ???!!!


Recommended Posts

Wiatm serdecznie !!! Słuchajcie powiedzcie mi lub doradźcie !!!

1. Wyjeżdżam z programu W&T. Problem w tym że moja siostr jest tam nielegalnie ale w międzyczasie zmienił się nam adres zamieszkania tj. Nowa ulica i nowa poczta, urodziłem się też w innej miejscowości. Co mam powiedzieć w razie czego na rozmowie z konsulem??? że to nie jest moja siostra !!! Czy że np. 4 lata temu się wyprowadziła z powodu konfliktu i nie utrzymujemy z nią kontaktu!!!

2. Nie wiecie skąd oni biorą nasze dane w swoich komputerach??? bo zastanawiem się czy będą mieli moje nowe dane odnośnie zmiany adresu!!

Pmózcie!!!!!! dzięki

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wczesniej nie składałes wniosku o wizę to skąd mają mieć Twoje dane ??

Jeśli miałabym wybrać z tych dwóch rozwiazań, wybrałabym pierwszą wersję :? "nie moja siostra".

Twój wybór, Twoja decyzja, Twoje ryzyko.....

Link to comment
Share on other sites

nie utrzymujemy z nią kontaktu!

Ja bym chyba tak powiedzial na Twoim miejscu, gdyby konsul doszedl do tego sekretu. Ale przeciez nie maja Twojego obecnego adresu, siostra - jak przypuszczam - wpisywala stary(?), wiec moze w ogole nie byc problemu. ;) Natomiast jako osoba z natury strachliwa :oops: nawet nie wiem czy bym Jej nie wpisal od razu we wniosku i poszedl na calosc, czyli od razu przyznal sie do tego. Mysle, ze by to raczej wzbudzilo podziw u konsula, ja sam bylbym spokojniejszy na rozmowie (coz, za bledy, nawet cudze, trzeba placic), a poza tym... jest tyle osob, ktore sie przyznaly i wize dostaly. :roll:

Daj nam koniecznie znac jak poszlo!

Link to comment
Share on other sites

no już za późno do przyznania się bo wnioski poszły !!! postaram się byś lepszym psychologiem od nich !!! O ja biedny, nieszczęsliwy !!! apropos?? są takie osoby które sięprzyznały i dostały wize ??? Ciekawe ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...