Skocz do zawartości

Ciężka przeprawa w ambasadzie ???!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm serdecznie !!! Słuchajcie powiedzcie mi lub doradźcie !!!

1. Wyjeżdżam z programu W&T. Problem w tym że moja siostr jest tam nielegalnie ale w międzyczasie zmienił się nam adres zamieszkania tj. Nowa ulica i nowa poczta, urodziłem się też w innej miejscowości. Co mam powiedzieć w razie czego na rozmowie z konsulem??? że to nie jest moja siostra !!! Czy że np. 4 lata temu się wyprowadziła z powodu konfliktu i nie utrzymujemy z nią kontaktu!!!

2. Nie wiecie skąd oni biorą nasze dane w swoich komputerach??? bo zastanawiem się czy będą mieli moje nowe dane odnośnie zmiany adresu!!

Pmózcie!!!!!! dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wczesniej nie składałes wniosku o wizę to skąd mają mieć Twoje dane ??

Jeśli miałabym wybrać z tych dwóch rozwiazań, wybrałabym pierwszą wersję :? "nie moja siostra".

Twój wybór, Twoja decyzja, Twoje ryzyko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie utrzymujemy z nią kontaktu!

Ja bym chyba tak powiedzial na Twoim miejscu, gdyby konsul doszedl do tego sekretu. Ale przeciez nie maja Twojego obecnego adresu, siostra - jak przypuszczam - wpisywala stary(?), wiec moze w ogole nie byc problemu. ;) Natomiast jako osoba z natury strachliwa :oops: nawet nie wiem czy bym Jej nie wpisal od razu we wniosku i poszedl na calosc, czyli od razu przyznal sie do tego. Mysle, ze by to raczej wzbudzilo podziw u konsula, ja sam bylbym spokojniejszy na rozmowie (coz, za bledy, nawet cudze, trzeba placic), a poza tym... jest tyle osob, ktore sie przyznaly i wize dostaly. :roll:

Daj nam koniecznie znac jak poszlo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...