Skocz do zawartości

internship - temat zawsze na czasie :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: bardzo się cieszę że powstała taka strona na której my - ludzie "spragnieni" amerykańskich hot dogów możemy się kontaktować.

Po drugie: pozdrowienia szczególne dla Dagmarci z San Francisco -dzięki za wszelkie info (przeczytałam chyba wszystkie )

Po trzecie: wyjeżdzam (tzn. zamierzam) wyjechać na internshipa z CIEE. Jeśli macie jakies rady - zwłaszcza co do wypełnienia magicznych druczków - z góry dziękuje

:okulary:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko.... Usłyszałam dziś w biurze BTC, że im więcej papierów zgromadzę tym lepiej -biorąc pod uwagę doświadczenia wcześniejsze z tymi biurokratami to by się zgadzało... :czytaj: Chyba warto, więc upomnieć się o referencje od poprzednich pracodawców (dwukrotnie byłam na W&T)?

Co jeszcze można dodać do tych upragnionych przez konsuli papierków? Macie jakieś pomysły? :hmmm:

Majeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto, więc upomnieć się o referencje od poprzednich pracodawców (dwukrotnie byłam na W&T)?  

Co jeszcze można dodać do tych upragnionych przez konsuli papierków?

O referencje warto sie zawsze upomniec, ale... po co one konsulowi? W Ambasadzie potrzebujesz tylko papierow od fundacji amerykanskiej. Moze te referencje to do biura, zeby znalezc dla Ciebie dobrego praktykodawce? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój praktykodawca juz znaleziony - ale ma problemy z wypełnieniem dokumentów, czyt. nie bardzo mu sie chce....(mnie tez by sie nie chcialo na jego miejscu :roll: ). Także opcja ze znalezieniem praktykodawcy raczej odpada.

A czas goni....studiowanie is almost over....ach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...