Jump to content

internship - temat zawsze na czasie :-)


Recommended Posts

Po pierwsze: bardzo się cieszę że powstała taka strona na której my - ludzie "spragnieni" amerykańskich hot dogów możemy się kontaktować.

Po drugie: pozdrowienia szczególne dla Dagmarci z San Francisco -dzięki za wszelkie info (przeczytałam chyba wszystkie )

Po trzecie: wyjeżdzam (tzn. zamierzam) wyjechać na internshipa z CIEE. Jeśli macie jakies rady - zwłaszcza co do wypełnienia magicznych druczków - z góry dziękuje

:okulary:

Link to comment
Share on other sites

A mam takie pytanko.... Usłyszałam dziś w biurze BTC, że im więcej papierów zgromadzę tym lepiej -biorąc pod uwagę doświadczenia wcześniejsze z tymi biurokratami to by się zgadzało... :czytaj: Chyba warto, więc upomnieć się o referencje od poprzednich pracodawców (dwukrotnie byłam na W&T)?

Co jeszcze można dodać do tych upragnionych przez konsuli papierków? Macie jakieś pomysły? :hmmm:

Majeczka

Link to comment
Share on other sites

Chyba warto, więc upomnieć się o referencje od poprzednich pracodawców (dwukrotnie byłam na W&T)?  

Co jeszcze można dodać do tych upragnionych przez konsuli papierków?

O referencje warto sie zawsze upomniec, ale... po co one konsulowi? W Ambasadzie potrzebujesz tylko papierow od fundacji amerykanskiej. Moze te referencje to do biura, zeby znalezc dla Ciebie dobrego praktykodawce? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mój praktykodawca juz znaleziony - ale ma problemy z wypełnieniem dokumentów, czyt. nie bardzo mu sie chce....(mnie tez by sie nie chcialo na jego miejscu :roll: ). Także opcja ze znalezieniem praktykodawcy raczej odpada.

A czas goni....studiowanie is almost over....ach....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...