Skocz do zawartości

Wycieczka Po Kalifornii I Okolicy - Wskazówki I Propozycje


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieczka zakończona :) Dzięki za pomoc!!!

Do planu dodaliśmy Monument Valley. Widzieliśmy i Zion i Bryce, ale w Bryce byliśmy trochę dłużej. Do Alcatraz nie poszliśmy. Miasteczko Ludlow to zupełnie co innego niż Bodie (aczkolwiek ciekawe :P) a miasteczka Bagdad w ogóle nie udało nam się znaleźć... Ogólnie wyszło 3100 mil w 8 dni. Nocowaliśmy w motelach znalezionych po drodze, opłata za noc była z zakresu $60-$120 za pokój z dwoma łóżkami "queen bed". Rodzinka bardzo zadowolona a plan o dziwo udało się zrealizować w miarę sprawnie i bez większych problemów. Samochód (Intermediate - Dodge Caliber) wypożyczyliśmy na cały miesiąc w Enterprise za $700 plus około $600 za pełne ubezpieczenie. Koszt paliwa zużytego na wycieczkę to $ 250-300. Całkowity koszt tej 8-dniowej wycieczki (za 4 osoby, nie licząc wypożyczenia samochodu i lotów z Polski) to niecałe $1500.

Trochę zdjęć: https://picasaweb.google.com/109191593301164505946/USA2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOXY-dyo0q28JA&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić szybko, dlatego nie ma opisów. Również są to bezpośrednio te same zdjęcia, które dałem na facebooka, dlatego są przeważnie te na których ja jestem. Wieczorem dodam opisy, o ile nie dopadnie mnie jet lag - jestem już w Polsce i przez jet laga wstałem dzisiaj o 5:00 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...