Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc - Zakupy W Sklepie Internetowym Z Usa


Sylwia17list

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałam dzisiaj e-mail do Mountain-Mods w sprawie mat do stemplowania betonu (poliuretanowy materiał do odciskania wzoru na betonie) i nie wiem czy brzmi na tyle zrozumiale, żeby otrzymać odpowiedź. Bardzo proszę o przeczytanie tych moich "wypocin", bo angielski znam bardzo słabiutko, a zależy mi na prawidłowym przebiegu tranzakcji i jak najszybszym zakupieniu tych mat. Mąż ma teraz urlop i mógłby zająć się wykonaniem tarasu i brakuje tylko tych mat. Czekam na ten taras już 6 lat.

Bardzo proszę przeczytać i zasugerować jakby to mogło być napisane:

"Hello !

I have questions about your product:

4 Slate Seamless Texture Stamps Mats 2.5' Concrete Cement.;

- what is dimension in cm ?

- this are floppy / flexi mats ?

- shipping to Poland and payments ?

I thank you for answer !

I am sorry for bad English ;-) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git. Tylko zamiast wysylki bezposrednio do Polski zamow to do Polameru i dopierooni Ci to przesla do Ciebie.

Dziękuję za podpowiedź !

Jeszcze nie wiem jak to "ugryźć": bo mam mejlować w tej sprawie do Polameru, czy do tej firmy od której kupuję ?

Po pierwsze zamawiam towar i podaję adres Polameru np w Chicago,

po drugie loguję się na stronie polameru i wypełniam deklarację /tylko skąd wezmę numer przesyłki - od Mountain-mods ?/,

po trzecie płacę kartą jak zobaczę paczkę na moim koncie po zalogowaniu na stronie polameru i towar zostanie do mnie wysłany ?

Proszę o jakieś bliższe informacje, bo nie "skumam" tego błyskawicznie i będzie wszystko późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git. Tylko zamiast wysylki bezposrednio do Polski zamow to do Polameru i dopierooni Ci to przesla do Ciebie.

Dziękuję za podpowiedź !

Jeszcze nie wiem jak to "ugryźć": bo mam mejlować w tej sprawie do Polameru, czy do tej firmy od której kupuję ?

Po pierwsze zamawiam towar i podaję adres Polameru np w Chicago,

po drugie loguję się na stronie polameru i wypełniam deklarację /tylko skąd wezmę numer przesyłki - od Mountain-mods ?/,

po trzecie płacę kartą jak zobaczę paczkę na moim koncie po zalogowaniu na stronie polameru i towar zostanie do mnie wysłany ?

BARDZO Proszę o jakieś bliższe informacje, bo nie "skumam" tego błyskawicznie i będzie wszystko późno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...