Skocz do zawartości

Co z prawem jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Samochodu nie mialem do dyspozycji. Jedzisz wszystkim od dostawczych zaczynajac, a konczac na vanach i malych autobusach doworzacych dzieci.

Fucha fajna, bo najwiecej pozwoli ci zobaczyc. Jestes duzo poza obozem. Ja mialem w cholere wyjazdow na lotnisko. W sumie wakacje byly super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena takiego MIEDZYNARODOWEGO to nie zawsze 50 zeta, zalezy od miejscowosci w jakiej je wyrabiasz, wiec dowiedz sie, moze w Twojej to wcale nie taki duzy wydatek :!:

PS. KOWALku nie odpowiedziales mojej sis, Nice na jaki Camp sie wybierasz ;)

A Pennsylwania i gory Pocono to zaglebie campow wiec prawdopodobnie sie tam spotkamy 8)

PozDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziemy sobie tutaj tak po prostu gadac i za przeproszeniem popychac [beeep]y to znowu nas przerzuca do "off topic" :lol:

Ale kultura nakazuje mi odpowiedziec na Twoje pytanie: jedziemy rowniez do PA, gory Pocono,95 mil na zachod od NY. Nie bylam tam jeszcze, nie wiem czy duzo tam miejscowosci, ale kiedy juz tam bedziesz i spytasz sie o Camp Canadensis to prawdopodobnie zostaniesz poinstruowany w ktorym kierunku sie udac :(

Aaaa a'propos jeszcze tematu- nika66 niedlugo bedzie mogla udzielic Ci wiecej informacji o kosztach i zalatwianiu takiego prawka bo jest wlasnie w trakcie jego wyrabiania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje! Temat byl inny, wiec teraz o prawku troche :(

Ja tez wlasnie staram sie o takie prawko i juz mniej wiecej znam jego cene. U mnnie jest to ok 35 zl. + zdjescia chyba 2 jak dobrze pamietam :lol:

ale nie jestem pewny czasu oczekiwania. Mysle ze jak zrobie je na poczatku czerwca to gora po tygodniu bede je mial. A wtedy to sobie troche poszaleje po Campie :lol: no i moze pozniej po USA!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do prawka...

Wyrabiają miedzynarodowe jak masz stare (skladane) na okres czasu. Jak masz nowe wyrabiają na trzy lata. Ogolne koszty to zdjecia (okolo 20 zł) wplata za prawko miedzyn (25,00), znaczki skarbowe za 5,50. To chyba na tyle z oplat. Wiecej sobie nie przypominam...

Czeka sie na odbior tydzien czasu...

Pozdrawiam

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...