Skocz do zawartości

Opłata Za Karetke


sefer111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widze ze orientujesz sie w sprawach medycznych wiec moze odpowiesz mi na jedno ptanie.Jestem w polse inwalida 1 grupy i poruszam sie na wozku ilwalidzkim. przyjechalem do usa na odwiedziny na okres 6 miesiecy. Zlozylem papiery o przedluzenie i wydluzono mi pobyt o kolejne 6 miesiecy. Jestem w arizonie. Ostatnio bylem w barze i wypilem tam okolo 3 piw. wyjezdzajac z baru stracilem rownowage i sie przewrocilem obijajac sobie glowe. Ktos z gosci w barze zadzwonil po karetke. Gdy przyjechala karetka nie chcialem sie zgodzic na to aby mnie zabrali. Jednak udalo im sie mnie przekonac i pojechalem razem z nimi. Spedzilem w szpitalu okolo 3 godzin na jakichs badaniach. biorac mnie mowilem ze nie posiadam ubezpieczenia gdyz jestem tylko na wizycie i nie bede mial z czego zaplacic rachunku. Wzieli mnie i tak mowiac ze nie bede musial za nic placic. Do szpitala droga zajmowala okolo 7 mil tam podano mi zastrzyk wzieto krew przez reszte czasu byl monitorowany moj stan zdrowia. Sprawa ma sie nastepujaca. w polsce moja renta wynosi tylko 700 pln to jest okolo 250 $ i niestety jezeli przyjdzie mi rachunek za szpital nie bede mial z czego zaplacic. Poniewaz nie przyjechalem tu w celach zarobkowych. Jezeli nie zaplace tego rachunku jakie poniose konsekwencje poniewaz naprawde bardzo sie martwie. Poprostu nie mam z czego zaplacic. Prosze o jakieś porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chodzi o to że czytałem na kilku forach ze ratownicy w karetce właśnie tak mówili a za pare tygodni przychodziły im rachunki. I właśnie to mnie martwi. Ale jest jeszcze jedna rzecz którą się przejmuje jeżeli np dostał bym taki rachunek i go nie zapłacił, czy miał bym problemy w opuszczeniem USA i ewentualnym powrotem tutaj za pare miesięcy. Chciałbym nadmienic że nigdy nie miałem konfliktu z prawem i nie byłem notowany zarówno w Polsce jak i za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...