Skocz do zawartości

CCUSA czy CampAmerica


Rekomendowane odpowiedzi

JEŚLI CI SIE NIE PODOBA PISANIE CAPSEM, TO TRUDNO, NIE CZYTAJ... TON TWOJEGO POSTU JEST NA TYLE NIEMIŁY, ŻE NIE MAM OCHOTY OPISYWAĆ DLA CIEBIE RESORTU, ALE MOŻESZ ZOBACZYĆ NA STRONIE:

http://www.campamerica.pl/adventurer_opis.php. LUB POZOSTAĆ W NIEWIEDZY. SRAWIASZ WRAŻENIE OSOBY, KTÓRA I TAK NIE UWIERZY WIĘC SZKODA MI CZASU NA PISANIE.

POZA TYM WYDAJE MI SIĘ ŻE NIE CAPS CIĘ TAK ZDENERWOWAŁ TYLKO PRĘDZEJ MOJE ZDANIE PODWAŻAJĄCE CCUSA, KTÓRĄ TO OGRANIZACJĘ FAWORYZUJESZ... CÓŻ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyno wyluzuj troche, jaki tam ton nie mily ? nie przesadzasz? ;) A moge sobie faworyzowac kogo chce, Ty zreszta tak samo...a mowilam ze zaraz mnie zaatakuja zwolennicy CA...:D

BTW zmienilam poprzedniego posta bo juz nie chce zebys mi opisywala zalety resortu, nie interesuje mnie to a poza tym zobaczylam ze robisz to juz wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE PEWNI INNI CHCIELIBY WIEDZIEĆ DLACZEGO RESORT JEST TAKI SUPER... WIĘC NAPISZĘ W SKRÓCIE....

OTÓŻ RESORT AMERICA ŁĄCZY ZE SOBĄ ZALETY PROGRAMU CAMP I PROGRAMU W&T, OTO NIEKTÓRE Z NICH:

ZALETY PROGRAMU CAMP

-niski koszt pogramu

-pewność pracy

-zakwaterowanie i wyżywienie w cenie programu

-....................

ZALETY PROGRAMU W&T -ciekawsza praca (niż na campie)

-ciekawsze miejsca (blisko cywilizacji / w atrkacyjnych rejonach wypoczynkowych)

-szansa na napiwki, dodatkowe godziny pracy

-praca min 12 tyg

-.......................

WSZYSTKIE POWYŻSZE CECHY POSIADA PROGRAM RESORT AMERICA

I DLATEGO UWAŻAM ŻE JEST NA PRAWDĘ ŚWIETNY. PROGRAM TEN OFERUJE AIFS CZYLI CAMP AMERICA.

TO TYLE. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JASNE ŻE KAŻDY MOŻE FAWORYZOWAĆ KOGO CHCE, JEDNAK JAKBYŚ ZOBACZYŁA W MOICH WCZEŚNIEJSZY POSTACH PRZYZNAŁAM, ŻE POD NIEKTÓRYMI WZGLĘDAMI ZGADZAM SIĘ ŻE CCUSA MA LEPSZĄ OFERTĘ, NP. BARDZIEJ OPŁACA SIĘ JECHAĆ Z TAMTĄ ORG NA CAMP, A PONIEWAŻ JA BYŁAM NA RESORCIE I ZNAM WIELE OPINII NA TEMAT CAMPÓW I W&T UWAŻAM ŻE TO JEST NAJFAJNIESZY PROGRAM, ALE TO CAŁY CZAS MOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...