Skocz do zawartości

Emigracja Na Alaske


globtroter

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy czlowiek powinien miec zagwarantowana swobode poruszania sie i osiedlenia gdziekolwiek na kuli ziemskiej. Swiat stal sie globalna wioska. Outsourcing jest dominujaca metoda zatrudniania przez swiatowe korporacje. Dla wielkich firm granice geograficzne i polityczne juz od dosc dawna nie istnieja.

No tak, tyle, ze jesli kazdy z nas przeniesie sie tam gdzie chce, to kto bedzie mieszkal w zadupiach typu bangladesz, indonezja , polska czy pakistan, gdzie powstaje obecnie gros swiatowego "industrial output" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mi się wydaje, że najlepiej żebyś zaczął studia w Polsce, po roku pojechał na W&T, zobaczył co i jak, i dopiero potem się decyduj. Z autopsji Ci mogę powiedzieć, że na takich wyjazdach można też znaleźć żonę amerykankę ;) W miejscu gdzie pracowałem, jedna dziewczyna z Bułgarii została od razu i wzięła ślub ze swoim chłopakiem, ja wróciłem dokończyć ostatni rok studiów i niedługo wyjeżdżam na K-1 (a moja dziewczyna była też na trochę w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...