Skocz do zawartości

Praca W Los Angeles Maj/czerwiec 2012-Pazdziernik 2012


Osetka24

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Nie wiem nic o wizach ale upewnij sie ze twoim wyksztalceniem przyjma cie tu. Mam kolezanke amerykanke ktora studiuje medycyne w Polsce na UJ Krakow i wlasnie nie dlugo bedzie zdawac egzamin medyczny w Berlinie ktory upowazni ja do pracy tutaj. Szczegolow nie znam ale tylko miej pewnosc ze po twojej szkole przyjma cie tutaj. A jak przyjma i spodoba ci sie to bedziesz bogata :P lekarze zarabiaja tutaj duzo :P powodzenia

Nawet z medycyna na UJ nie bedzie latwo znalesc rezydentury w stanach. Niby jest tak ze egzamin medyczny w Berlinie upowania cie do pracy w stanach ale szpital jesli ma wybor woli przyjac osobe na rezydenture ktora studiowala w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Żeby dostać się na rezydenturę w USA muszę zdać 3 egzaminy USMLE i podejść do tzw "match-u". Więc nieprawdą jest, że tylko osoby studiujące w USA maj ą szansę na rezydenturę. Oczywiście obcokrajowcom jest ciężej, ale to nie jest niemożliwe. Dobrze zdasz test - gdzieś się na pewno dostaniesz. Pytanie, czy tam, gdzie chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...