Skocz do zawartości

Boeing Bezpiecznie Wylądował. Nikt Nie Zostal Ranny


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo. Ale jakby mieli trochę własnego rozumu który każdy pilot powinien mieć, to by nie leżeli teraz 6 feet under...

Żołnierz nie ma mieć rozumu, ale ci choć mieli, to po Tbilisi wiedzieli co ich czeka po lądowaniu w Moskwie czy Mińsku. Zaryzykowali...

W pale mi się nie mieści, żeby pilotami nie byli ludzie wyjątkowi. I proszę mnie nie uświadamiać :) Wolę myśleć, że tymi maszynami kierują wyłącznie ludzie o inteligencji Dr House i dobrze mi z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dream on....hehehe

dream on o tej porze roku to ty możesz o gąskach z lasu prosto na patelnię. Mniam... :P

Boeing 787 ("Dreamliner") wylądował dzisiaj w Tokio (Japonia). Pierwszy egzemplarz tego nowoczesnego samolotu trafił do japońskich linii lotniczych ANA. Boeing 787 ma zużywać znacznie mniej niż konkurencyjne maszyny. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu po raz pierwszy do budowy kadłuba i skrzydeł lżejszych od aluminium włókien węglowych.

Dreamlinera kupiła też Polska. 787 odbył już próbny lot do Polski w czerwcu ub. roku. Według nieoficjalnych informacji, przekazanie pierwszego z nich ma nastąpić na wiosnę przyszłego roku.

http://wiadomosci.on...ortaz-maly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradzo dobrze ze wszyscy cali i zdrowi i bardzo dobrze ze w koncu jeden ze zdezelowanej floty starych boeingow LOTu pojdzie na zlom.

CZAS NA NOWE PANOWIE!

Z tego co podawali w dzisiejszych Faktach :D na złom raczej nie pojdzie , po rekonwalescencji ma poznownie służyc :) stwierdzili ze szkody nie są tyle duże ...tylko kto by chciał latać samolotem z odzysku można by powiedziec ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...