Skocz do zawartości

2 Pytania Co Do Green Card.


cropp.

Rekomendowane odpowiedzi

To super ;> Dzięki. Możesz mi jeszcze to potwierdzić?

"Główny aplikant musi dostać wizę, aby inni członkowie rodziny dostali GC. Moja rodzina jest 4 osobowa, więc jeśli ja chcę jechać to tylko za tatę i mnie trzeba płacić pomimo, że zgłosiło się całą rodzinę tak jak o to prosili.

Jeśli mam 18 lat to mogę tam normalnie mieszkać i pracować, ale alkoholu i papierosów nie kupię ;> To nawet okej, bo nie mam zamiaru palić :P."

No nie do końca .Główny aplikant musi dostać wizę i wjechać do USA .Jeśli Ty pojedziesz do USA z ważną wizą i całym pakietem a główny aplikant nie wjechał do Stanów to oczywiście zostaniesz zawrócony do Polski . :)

Główny aplikant musi wjechać jako pierwszy lub wspólnie z rodziną .Później jak już wjedzie i niejako "wprowadzi" rodzinę do USA to może tym samym samolotem wrócić a Ty możesz zostać .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca .Główny aplikant musi dostać wizę i wjechać do USA .Jeśli Ty pojedziesz do USA z ważną wizą i całym pakietem a główny aplikant nie wjechał do Stanów to oczywiście zostaniesz zawrócony do Polski . :)

Główny aplikant musi wjechać jako pierwszy lub wspólnie z rodziną .Później jak już wjedzie i niejako "wprowadzi" rodzinę do USA to może tym samym samolotem wrócić a Ty możesz zostać . :)

Wspaniale :) Dzięki za pomoc. Moim problemem jest to, że mama nie chce jechać do stanów, siostra jest za młoda (w 2014 będzie miała 13 lat) a tata też nie jest zbytnio na to napalony. Głównie to ja męczyłem rodziców o zdjęcia do wizy i do wypełnienia wniosku ;> Wszystko świetnie się czasowo układa (wręcz na styk ;>), więc mam nadzieję, że los da mi szansę :> Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wjazdu do USA każdy odpowiada już za swoją GC .To jest oczywiste ,że TY nie stracisz GC w przypadku gdy Twój ojciec ją utraci wyłącznie ze swojej winy.

Pozwolę się podłączyć do tematu.

Czyli można zrobić coś takiego, że wjeżdża się do USA z głównym aplikantem czeka się te dwa tygodnie na przysłanie GC, a potem główny aplikant wraca do Polski i zrzeka się GC? Czy osoba dodatkowa również nie straci wtedy GC. Czy mogłyby być wtedy dla głównego aplikanta problemy z otrzymaniem wizy turystycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...