Skocz do zawartości

Wjazd Do Usa A Dv Lottery


Justi_87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanie. Być może głupie i naiwne ale kto pyta nie błądzi.

Czy oficerowie imigracyjni na lotniskach, gdy sprawdzają nasze dane wiedzą, że dana osoba bierze udział w loterii wizowej?

I jeszcze jedno. Czy zdają sobie również sprawę z tego, że najbliższa osoba (np. matka, ojciec, siostra, brat), kogoś kto próbuje wjechać do usa, starał się ostatnimi czasy o wizę turystyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogubiłam się. czyli w konculacie wiedzą, że ktoś bierze udział w loterii a na lotnisku??

co do 2 pytania. jestem au pair na wizie j1. wrocilam na swieta do pl i wracam 26 grudnia z powrotem. 15 grudnia moja mama miala wizyte w ambasazie. wize dostala. plan jest taki, ze ma do mnie przyleciec pod koniec mojego programu, zebysmy mogly razem zwiedzic kilka miejsc. czy oficerowie beda o tym wiedziec (że dostała wizę) i czy może to stanwić problem dla mojego powrotu?

zaczynam panikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalas juz odpowiedz

bylo pisane na forum ze moga miec ale co do wydanych wiz a nie na wpuszczenie kogos do USA,,lecisz po swietach do USA,masz odpowiednie papiery oraz nie masz zakazu wjazdu..

co do rodziny to nie bylo takiego przypadku na forum aby za takie cos kogos zawrocili,,bylo ale za inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...