Skocz do zawartości

Nie Otrzymalem Zaplaty Za Prace


Robertowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja tak wlasnie zrobilem, puki co nie mam jeszcze 100% pewnosci ze cos z tego bedzie ale jest duza szansa na odzyskanie tych pieniedzy,poniewaz moj "ex boss" nie jest wcale taki hojrak jakiego zgrywa

Pewnie ma haczyk na ciebie.

Placi Ci gotowizna, bierzesz "zasilek na obywatela USA urodzonego tu"

nie rozliczasz sie z podatkow a jesli to z minimum zeby zmiescic sie w widelkach do zasilku etc. etc.

Mysle ze nie myle sie.

to typowe wsrod nielegalnych wszelkiej masci i gatunku.

Dlatego ponosza konsekwencje takie jakie i ch spotykaja waga pracuje 50/50.

I nie troluje i nie szydze tak jest.

jeden wali drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bylem troche zajety :).

Razem z moim znajomym wpadlismy na niezly pomysl i moj "ex boss" nie dosc ze zwrocil wszystkie pieniazki, bardzo ale to bardzo przepraszal to jeszcze powiedzial ze moge w kazdej chwili wrocic do pracy(z tym ostatnim to przesadzil he he)

Niepokoi mnie tylko jakas niezrozumiala zawisc, ironia nie wiem jak to nazwac niektorych osob na tym forum.

MAKDONALD wedlug mnie jestes jakim zazdrosnym i zakompleksionym , ale coz tacy ludzie niestety tez istnieja na swiecie.

Do uzytkownika GAL otoz widzisz wydaje Ci sie ze jestes taki madry i wszechwiedzacy a jednak mylisz sie we wszystkim co napisales: zawsze mialem,mam i bede mial placone czekiem, nie biore zadnego zasilku poniewaz nie musze i mam nadzieje ze nigdy nie bede do tego zmuszony, oczywiscie ze rozliczam sie z podatkow(nie zadne widelki od calosci) moze Ciebie ktos kiedys wydymal moze wciaz dyma dlatego myslisz ze wszyscy tak robia. Nie mozna wszystkich wsadzac do jednego worka bo to poprostu glupie. Moja nowa praca nie jest za $85k jest za $50K i mi to w zupelnosci wystarczy nie jestem az tak zachlanny. Widzicie jest tak ze jesli naprawde komus chce sie pracowac i jest dobrym specjalista w jakiejs dziedzinie to zawsze cos sie znajdzie.

Wszystkim osobom, ktore chcialy pomoc a nie przeszkodzic lub namieszac serdecznie dziekuje.

Zycze pomyslnosci w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...