Jump to content

Mam takie pytanko.....


Recommended Posts

Pewnie jestem 1001 osobą która ma taki problem , ale to jest chyba najlepsze miejsce żeby je zadać.........

Otóż zostałem zaproszony razem z przyjaciółką przez moją kuzynke do USA.....

Kuzynka była tu w zeszłym roku, podobało sie jej, i wtym roku zaprasza mnie razem z moją kumpelą (żeby mi się nie nudziło).

Kuzynka jest z pochodzenia Polką wyszła za amerykanina, ma troje dzieci i całkiem nieźle prosperujacy motel na wschodnim wybrzeżu.

Ja podobnie jak moja kumpela jesteśmy studentami , kończymy już studia ale obrony mamy we wrzesniu (cały rok, a nie można się zebrać na napisanie tych 60stron pracy.... :? ).

Tak więc wpadły nam fajne wakacje (kuzynka za nas wszystko płaci)..........i tu zaczynają się schody...........wiza........mamy jakieś sznse na jej dostanie czy nie ma po co jechać do ambasady, bo różne rzeczy słysze..........niektórzy mówią, że sam bez problemu bym dostał a z kumpelą .......nie......no ale jesteśmy razem zaproszeni, więc co jej powiem " Pojade sam a ty zostaniesz." trochę bardzo głupio.........

Oczywiście chodzi o wize turystyczną.......

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Macie szanse tym bardziej, ze obrona dopiero we wrześniu. I idzcie na rozmowe razem. Wyjazd do USA do swietny pomysl na ostatnie wakacje dla zakochanych :mruga: (wiec nie bedzie Ci się nudzilo :( )

I radze już zadzwonić do ambasady-wakacje za miasiąc :smt041

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...