Skocz do zawartości

Trzy Dni W Ny City


romus38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na przelomie czerwiec lipiec lece na floryde na trzy tygodnie w tym czasie chcialbym wpasc na trzy dni do nowego yorku, mam pytanie dot. moich planow, myslalem o przyjezdzie do nowego yorku w dniach 2, 3 .4 lipca aby zalapac sie na independence day w nowym yorku pytanie czy to dobry pomysl czy moze lepiej nie przyjezdzac w tym okresie a moze wczesniej ???, nastepna sprawa czy jezeli przyjade w tym czasie to czy 4 lipca w nocy ciezko bedzie wyjechac samochodem z NY w strone florydy / KORKI DROGOWE etc ???/ pytam bo 7 rano mam samolot z orlando i musze tam byc. No i jeszcze jedna sprawa co zobaczyc w trzy dni aby zobaczyc jak najwiecej bo zdaje sobie sprawe ze przez trzy dni nie zwiedzi sie calego NY, no i czy poruszac sie samochodem w miescie czy moze lepiej wybrac inne formy przemieszczania sie ???

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna sprawa czy jezeli przyjade w tym czasie to czy 4 lipca w nocy ciezko bedzie wyjechac samochodem z NY w strone florydy / KORKI DROGOWE etc ???/

Nie trudniej niz zwykle.

pytam bo 7 rano mam samolot z orlando i musze tam byc.

O 7 rano piatego lipca? Chcesz dojechac na Floryde w ciagu kilku godzin?

no i czy poruszac sie samochodem w miescie czy moze lepiej wybrac inne formy przemieszczania sie ???

Samochod to chyba najgorsza forma poruszania sie po Nowym Jorku. Karte na metro sobie kup a w naglych przypadkach zatrzymaj taksowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudniej niz zwykle.

dzieki za info, samolot mam 6 lipca o 7 rano nie 5 i mam nadzieje ze dojade :)

Nie trudniej niz zwykle.

sorry, ale nie wiem jak jest zwykle bo jeszcze nie bylem w new york dlatego pytam :)

O 7 rano piatego lipca? Chcesz dojechac na Floryde w ciagu kilku godzin?

nie, samolot mam 6 lipca z orlando

Samochod to chyba najgorsza forma poruszania sie po Nowym Jorku. Karte na metro sobie kup a w naglych przypadkach zatrzymaj taksowke.

z tym metrem to bardzo dobry pomysl

dzieki za odpowiedzi :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na przelomie czerwiec lipiec lece na floryde na trzy tygodnie w tym czasie chcialbym wpasc na trzy dni do nowego yorku, mam pytanie dot. moich planow, myslalem o przyjezdzie do nowego yorku w dniach 2, 3 .4 lipca aby zalapac sie na independence day w nowym yorku pytanie czy to dobry pomysl czy moze lepiej nie przyjezdzac w tym okresie a moze wczesniej ???, nastepna sprawa czy jezeli przyjade w tym czasie to czy 4 lipca w nocy ciezko bedzie wyjechac samochodem z NY w strone florydy / KORKI DROGOWE etc ???/ pytam bo 7 rano mam samolot z orlando i musze tam byc. No i jeszcze jedna sprawa co zobaczyc w trzy dni aby zobaczyc jak najwiecej bo zdaje sobie sprawe ze przez trzy dni nie zwiedzi sie calego NY, no i czy poruszac sie samochodem w miescie czy moze lepiej wybrac inne formy przemieszczania sie ???

Dzieki za odpowiedz

Warto zobaczyć pokaz fajerwerków 4 lipca ale z zaparkowaniem samochodu będzie duży problem.Wielu mieszkanców NY jedzie wieczorem na Manhattan aby zobaczyć pokaz przy rzece Hadson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda samochodem z NYC do Orlando to przynajmniej ze 20 godzin dobraj jazdy samochodem, non stop.

Jeżeli wybierasz się na 3 dni to leć samolotem, koszt podróży porównywalny (z Orlando linie Jet Blue) a na pewno znacznie większy komfort podróży

dziekuje a rade ale bedzie nas 6 cioro / duza rodzina/ tak wiec chyba samochodem taniej a i po drodze mozna bedzie pozwiedzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć pokaz fajerwerków 4 lipca ale z zaparkowaniem samochodu będzie duży problem.Wielu mieszkanców NY jedzie wieczorem na Manhattan aby zobaczyć pokaz na rzece Hudson

Po pierwsze samochodem na Manhattan jedzie malo kto w ten dzien bo ruch jest ograniczony ze wzgledu na bezpieczenstwo (pozamykane dla ruchu samochodowego ulice).

Druga sprawa to samo przemieszczanie sie autem w caly dlugi weekend nie musi byc zle bo gro ludzi wyjezdza z miasta (dlugi weekend) lub juz wyjechalo na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a mam jeszcze pyt, czy, imprezy w NY roznia sie zasadniczo od imprez w innych miastach tzn interesuje m mnie czy np. w NY sa jakies specjalnie huczniejsze parady lub inne atrakcje czy moze nie zawracac sobie glowy 4 lipca i zostac na ten dzien w Orlando a do NY przyjechac tydzien wczesniej, sorry za tak naiwne pyt ale chcialbym ten czas wykorzystac jak najlepiej i zobaczyc jak najwiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...