Skocz do zawartości

Student Center


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos zna Student center z warszawy na Rakowieckiej?sama ulica za dobrze nie wróży :( ale za jakiekolwiek info byłabym wdzieczna, gdyz planuje jechac z nimi na H2B do USA, lecz na oferte pracy ciagle, ciagle i ciagle czekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zna Student center z warszawy na Rakowieckiej?sama ulica za dobrze nie wróży :( ale za jakiekolwiek info byłabym wdzieczna, gdyz planuje jechac z nimi na H2B do USA, lecz na oferte pracy ciagle, ciagle i ciagle czekam!

Na H2B? Nie ma szanse na wyjazd na H2B do pazdziernika tego roku kiedy to departament stanu zacznie ponownie wydawac petycje.... (limit na ten rok sie juz wyczerpal). Poszukaj o tym na forum h2b......

http://www.usa.info.pl/phpBB2/viewforum.php?f=3

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze biuro ktore organizuje wyjazdy na H2B i ludzie sa z niego raczej zadowoleni/wiem ze nie ma 100%pewnosci ale o jednych mowi sie lepiej a o innych gorzej... a w zw. ze student center to znasz przypadki niezałatwienia H2B, ze nie doszło w ogole do wyjazdu czy po przyjezdzie okazalo sie ze nie ma pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze biuro ktore organizuje wyjazdy na H2B i ludzie sa z  niego raczej zadowoleni/wiem ze nie ma 100%pewnosci ale o jednych mowi sie lepiej a o innych gorzej... a w zw. ze student center to znasz przypadki niezałatwienia H2B, ze nie doszło w ogole do wyjazdu czy po przyjezdzie okazalo sie ze nie ma pracy?

Z tego co wiem to Alturist w Radomiu jest niezły, widziałem kilka pozytwynych opinii o nich na tym forum. Mają tak skonstruowaną ofertę że w Polsce wpłacasz tylko część kasy, resztę doipero w usa po rozpoczęciu pracy, mają też podział na prace lepiej płatne i gorzej, co oczywiście owocuje róznymi kosztami za program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Alturist w Radomiu jest niezły' date=' widziałem kilka pozytywnych opinii o nich na tym forum. [/color']

Nie za bardzo Cie rozumiem, Pawle. :roll:

Z tego co wiem to Ty pisales, ze od nich jedziesz na H2B, wiec to Ty powinienes byc osoba dosc odpowiednia do napisania wlasnych spostrzezen na temat Alturistu. O co Cie juz zreszta prosilem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi - czy mozesz nam dokladniej napisac jak wygladala Twoja przygoda z Alturistem? Co to za oferta, jakie oplaty, jak szybko/wolno zalatwili formalnosci, itd. itd.? Z gory dziekuje, pewnie nie tylko ja. :(

Choc z tego co wiem to powinienes dzisiaj juz wylatywac. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Alturist w Radomiu jest niezły' date=' widziałem kilka pozytywnych opinii o nich na tym forum. [/color']

Nie za bardzo Cie rozumiem, Pawle. :roll:

Z tego co wiem to Ty pisales, ze od nich jedziesz na H2B, wiec to Ty powinienes byc osoba dosc odpowiednia do napisania wlasnych spostrzezen na temat Alturistu. O co Cie juz zreszta prosilem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi - czy mozesz nam dokladniej napisac jak wygladala Twoja przygoda z Alturistem? Co to za oferta, jakie oplaty, jak szybko/wolno zalatwili formalnosci, itd. itd.? Z gory dziekuje, pewnie nie tylko ja. :(

Choc z tego co wiem to powinienes dzisiaj juz wylatywac. :oops:

To chyba źle mnie zrozumiałeś, interesowałem się ich ofertą i była- jak dla mnie, najbardziej wiarygodna ze wszystkich, ale lecę z innego biura (bo ma superlekką pracę- ratownika ; ))) i jest sprawdzone na 100%) i lecę faktycznie jutro (24.05). A Alturistem nadal jestem zainteresowany bo zaraz po powrocie ( w październiku) chcę znowu coś ogarnąc i polecieć z końcem tego lub początkiem następnego roku, więc sam jestem ciekaw opinii o Alturiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...