Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

miałam zamiar jechac do USA na wizie H2B, lecz moge to zrobic dopiero po czerwcu tego roku; wyjazdy te byly organizowane w marcu-widzialam duzy wysyp ofert wiec chyba byly, teraz mi w wielu biurach powiedzieli ze najblizsze wyjazdy, na sezon 2006 beda w pazdzierniku. jednak tak czytam sobie forum i jestm coraz bardziej pzrerazona. Co oznacza ze tylko 2 biurom udalo sie wyslac ludzi i ze najprawdopodobniej zamiast jesieni wyjazd bedzie na poczatku roku?Wszystkie zorientowane w temacie osoby prosze o pomoc gdyz jest to dla mnie bardzo bardzo wazne-w sumie za taka kase dla kogo by nie było?Byłam na w&t i nie miałam wtedy zadnycvh problemow z data wylotu itp. teraz boje sie czy w ogole do tego dojdzie-jakim biurtom udalo sie wyslac ludzi?Dzieki za pomoc pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim biurom udalo sie wyslac ludzi?

Nie wiem wlasciwie jakiej pomocy oczekujesz :oops: ale jesli chodzi o odpowiedz na to pytanie, to udalo sie to Emakopolowi i biuru Alturist. :roll:

To chyba wszystko, bo One-Way na pewno nikogo nie wyslal (wbrew temu co twierdzila Fucha :lol: ), a taka SOWA wciaz oddaje pieniadze za rok... poprzedni! :shock:

P.S. Mozemy sie trzymac razem, bo ja tez mysle o takim wyjezdzie pod koniec tego/na poczatku przyszlego roku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę teraz (23 maja) i wracam w październiku, ale planuję zaraz po powrocie znowu rozejrzeć się za jakimś wyjazdem i to jak najszybciej, więc jak ktoś coś wie o jakimś dobrym biurze które organizuje wyjazdy pod koniec tego roku albo na początku następnego to niech dorzuci swoje 3 grosze do tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavel1975 napisał:

Ja lecę teraz (23 maja) i wracam w październiku

prosze wiecej info na temat Altruista!!! Bo jestem z W-wy a oni nie wiec jakbym sie zdecydowała czeka mnie jazda przez Polske :( w sumie niedaleko ale zawsze lepiej miec biuro pod reka :lol: wiec jakbys mogl napisac kilka info o calym organizowanu bylabym OGROMNIE wdzieczna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę teraz (23 maja) i wracam w październiku

Moglbys cos wiecej napisac o swoim wyjezdzie? O ofercie Alturistu, ktora przyjales, o kosztach itd.? :(

Nieporozumienie: lecę z Century Polska z Lublina, a ofertą Alturistu jedynie się interesowałem i traktowałem jako biuro alternatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...