Skocz do zawartości

Fort William Henry Resort


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też wybieram się do Lake George, ale dopiero 11 Czerwca mam wylot z Polski. Z tego co wiem mam zakwaterowanie od pracodawcy jakieś. Też będe szukał drugiej pracy ale potwierdziłaś moje obawy, bo ta wioska jest bardzo mała a skoro tylu studentów przyjeżdża, to może być ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja z dwójką moich znajomych również lecimy w tym roku do Lake George (praca w Fort William Resort). Czy wiecie może jak znaleźć tam jakieś tanie noclegi? To w sumie nasz pierwszy wylot na work&travel i nie mamy zielonego pojęcia jak się za to zabrać:P

Szukałem już trochę w internecie (od pracodawcy dostaliśmy tylko 3 kontakty z czego 2 nie odpowiadają a trzeci w tym roku nie wynajmuje pokojów) ale udaje mi się znaleźć same motele powyżej 100$ dziennie (dla trzech osóB)! Wychodzi więc grubo ponad stówa tygodniowo od osoby, a słyszałem że można znaleźć coś taniej? Czy może ma ktoś z Was jakieś namiary na coś tańszego? Chętnie dołączymy się do zrzutki na jakieś większe mieszkanko lub coś w ten deseń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...