Skocz do zawartości

Mobilny Internet W Usa


LeXin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że wizę już mam, powoli zaczynam się przygotowywać do pobytu. Jedną z ważniejszych rzeczy będzie internet. Wiem, że często można się podłączyć do WiFi w mieście, np. w McDonald's-ie, ale też nie zawsze. Szukałem w internecie ofert i chyba najlepszą jaką znalazłem, była oferta Monthly 4G od T-Mobile. Co myślicie o tej opcji: http://www.walmart.com/ip/Tmobile-30-Wireless-Airtime-Card/15443357? Czy ta oferta będzie działała z SGS II? Jeśli nie, to czy znacie jakieś inne oferty?

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja znam i tez potrzebuje do SGS2 ;).

http://www.mysimplemobile.com/index.aspx

Ale, jak na razie, widze jeden problem - jak fizycznie odebrac ten SIM - bo do PL tego nikt nie wysle, a chcialbym miec od razu po przyjezdzcie.

Innym problemem jest czestotliwosc tej sieci - 4G nie bedzie dzialac na PL telefonie, a nie wiem jak z 3G lub chocby EDGE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest prawda. Mam dokładnie ten plan aktywowany - $30 Unlimited Web & Text with 100 min talk - i działa to na dowolnym telefonie bez simlocka. Masz tam 5Gb danych w pakiecie. Nie musisz też nic kupować w walmarcie. Musisz ze strony t-mobile.com zamówić pakiet aktywacyjny SIM-card: http://prepaid-phones.t-mobile.com/prepaid-phone/T-Mobile-Prepaid-SIM-Activation-Kit za $1.99 + shipping. Zamawiasz, dostajesz w pakiecie kartę sim i kod aktywacyjny. Teraz tak, najważniejsze, to aktywacja przez web. Ani przez telefon, ani osobiście nie możesz tego planu aktywować, bo albo nie będą wiedzieć o co chodzi, albo dadzą Ci pakiet za $30 1500 minut bez danych. Tylko przez internet ten plan będzie dostępny do wyboru. Po aktywacji i opłaceniu pierwszych $30, możesz korzystać z telefonu z nowozakupioną kartą SIM. Jeżeli zmienisz ten plan na inny, nie będziesz mógł do niego wrócić chyba, że zmiana nastąpiła z winy pracownika T-Mobile (przechodziłem przez to osobiście więc wiem, jest to jedyny warunek do zmiany taryfy z powrotem). W przeciwnym wypadku cała zabawa od nowa.

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna strona, dzięki bardzo.

Nie ma za co ;).

tutaj masz zwykłe 3G, także myślę, że problemu nie będzie

Phones with 1700/2100 AWS band work on our 3G network

Dla mnie bedzie, bo Samsung Galaxy 2 nie pracuje na takich czestotliwosciach...

No, chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Po przeczytaniu opinii w internecie o Simplemobile, zdecydowalem sie nie skorzystac z ich uslug.

Na lotnisku prawie kupilem karte T-mobile, ale dziwne wydalo mnie sie to, ze w cenie bylo tylko 200MB danych, wiec postanowilem poczekac.

W drodze z lotniska, podjechalem pod salon T-mobile i jakie bylo moje zdziwienie, gdy tam okazalo sie, ze w tej samej cenie (70-80$), co na lotnisku (jak to moze tak dzialac?!), dostane Unlimited Text & Talk & High Speed Internet bez limitu!

Do tego doplacilem 10 czy 15 dolarow i mialem nielimitowane polaczenia na nr stacjonarne w prawie calym swiecie.

To akurat bylo bez sensu, bo malo kto z moich znajomych uzywa stacjonarnego telefonu, no, ale bylo, tak na wszelki wypadek.

Tak wiec, ja polecam T-mobile - nigdy zadnych problemow z zasiegiem, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...