Skocz do zawartości

Ceny telefonow komorkowych w US


barwinek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moglby mi przyblizyc ceny najtanszych cell phone'ow w Stanach?Chodzi o jakakolwiek maszynerie zdolna do wysylania i odbierania smsow, i pracujaca w tym ich egzotycznym zakresie. Bo u nas takie telefony, z tego co mi wiadomo, sa dosyc kosztowne.

pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

masz tu linka w prezencie

www.fonepool.com

nie kupowalam tam telefonu, ale maja ciekawa oferte: bezplatna dostawa, sms miedzynarodowe 10 centow.

mozesz wyprobowac :lol:

ja sie zastanawiam nad kupieniem tam telefony. zawsze mozna tez kupic jakis z zestawem pre-paid i z tego co pamietam, to cenu sa takie w granicach 60-100 dolcow (te tansze telefony :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi przyblizyc ceny najtanszych cell phone'ow w Stanach?Chodzi o jakakolwiek maszynerie zdolna do wysylania i odbierania smsow, i pracujaca w tym ich egzotycznym zakresie. Bo u nas takie telefony, z tego co mi wiadomo, sa dosyc kosztowne.

pozdrawiam :(

jezeli chcesz sam aparat dzialajacy w ich systemie (oraz naszym), z mozliwoscia wysylanie/odbierania smsow, to idz na allegro i tam taki dostaniesz juz za kilkadziesiad zlotych... np motorola timeport i wiele wiele innych... szukaj po prostu telefonow dzialajacych w czestotliwosci 1900MHz. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wie ktos jaka siec jest najlepsza?  

wydaje mi sie ze VERIZON jest najtanszy.

najlepsza jest ta, ktora dziala w Twoim regionie... ;-) hehe

a ludzie bardzo sobie chwala verizon - ze wzgledu na stabilnosc - nie traca "zasiegu" na autostradach/w gorach itd - tzn mowie o opinii ludzi z kalifornii - rejon san franc/ santa cruz/ los angeles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie lepiej kupic komorke (trzy zakresowa) w Polsce i pozniej dokupic tylko karte pre-paid w stanach, czy moze od razu na miejscu kupic komorke z karta??

zalezy jaka chcesz - czy nowa czy uzywana itd

jezeli uzywana, to ja bym kupil w polsce - to jest koszt juz od kilkudziesieciu zlotych (allegro lub polski ebay) bardzo rozpowszechnione - a w usa jeszcze nie, wiec wiecej "zaangazowania" i pewnie kasy bedziesz musiala wlozyc w ten zakup w usa... ;-)

3-zakresowy zestaw pre-paid w usa napewno bedzie bardzo drogi... chyba, ze kupisz jakis "zwykly- tamtejszy" dzialajacy tylko w amerykanskim systemie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...