Skocz do zawartości

Ceny telefonow komorkowych w US


barwinek

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupi wtelefon 3-zakresowy w Polsce.

Ja posiadam Sony Ericssona T300 (3-zakresowy o czym sie dowiedziealem nie dawno).

Jezeli chodzi o ladowarke to:

INPUT: 100 - 240V - 150mA 50-60Hz

OUTPUT: 5.1V 450mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mysle ze mozna, idziesz do T-Mobile, ale przypadkiem nie do dealera(w mallach jest ich mnostwo)w tamtym roku kupilam telefon u dealera(na abonament z T-Mobile) i bardzo ostrzegam i jestem na nich wyczulona bo to sa straszne naciagacze, uprzejme zdzierusy okropne, dostalam rachunek pierwszy na 300 $ i mi oczy wyszly pomimo ze weekendy darmowe i wieczory friko.... tak pomieszal ze musialam pozniej wszystko odkrecac bo mnie z planem oszukal..pajac jeden...wiec radze tylko u glownego przedstawiciela sieci zalatwiac

Acha i simlocka bys musiala sciagnac, ale slyszalam ze mozna przez internet to zrobic, jak sie myle to mnie poprawcie :roll:

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw pre-paid w Stanach to tak jak w Polsce POP/TAK-TAK/SIMPLUS,

a na stronie www.nokia.com.pl (co do Nokii 3510i) jest napisane :"działanie dwuzakresowe EGSM 900/GSM 1800 w Europie, Afryce i Azji, automatyczne przełączanie między zakresami". Aby tam dzialal czestotliwosc musi byc 1900MHz.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...