Skocz do zawartości

Czym z MIAMI do ORLANDO?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,przepraszam,jesli pytanie jest prostackie,ale mam problem.Moze ktoś z Was bedzie umiał mi pomóc,doradzic....

A wiec moim miejscem docelowym tego roku- jest ORLANDO na Florydzie.Z tym,ze bilet lotniczy mam do MIAMI.Jak wiec myślicie, czym dotzrec z MIAMI do ORLANDO, by nie kosztowało mnie to za duzo???bo kiedy dzis w biurze podrózy, zapytałam pania ile kosztuje bilet z MIAMI do ORLANDO, ta powiedziała mi,ze około 600zł....ale wg mnie to straaaaasznie dużo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carisma, a wiec ja lece 21 czerwca do Miami,6.45 rano wylot z Katowic.Lece przez Frankfurt.Nie wiem keidy bede w MIAMI,to sie okaze,kiedy dolece;)

a w Orlando mam prace w Panderosa Steakhouse...czy cos takiego....przynajmniej na sam początek;)a Ty??:(

Pozdrawaiwm:):lol:

P.S.Dzięki Santa- Cruz :wink: ...:lol::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece 27 czerwca przez paryz a bede pracowac w Loews Hotels - to jakies hotele nalzeace do universala :( ale mam nadzieje ze znajde jaka druga prace :lol: niestety nie wiem jeszcze gdzie bede mieszkac i to mnie troszke martwi ale mam nadzieje ze cos po przylocie sie znajdzie :lol:

a mam pytanie dotyczace wypozyczenia samochodu - jesli jedziemy w 4 osoby to bardziej oplaca sie autobus czy jednak samochod? no i jaka firme byscie polecali - taka ktora sie nie czepia wieku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z ekipą tez lecimy do Miami przez Paryż ale w paryzu zostaniemy na noc pojdziemy sobie zobaczyć wieże tego Wajfla a potem leciomy do Miami a stamtąd musimy dostać sie na Daytona Beach bo tam jest nasze miejsce docelowe i też mam rebus jak to zrobić ,wiem tylko że greyhoundem do daytony ale jak do tego greyhounda dotrzeć i w ogole reszta rzeczy to nie wiem :( Freestyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z ekipą tez lecimy do Miami przez Paryż ale w paryzu zostaniemy na noc pojdziemy sobie zobaczyć wieże tego Wajfla a potem leciomy do Miami a stamtąd musimy dostać sie na Daytona Beach bo tam jest nasze miejsce docelowe i też mam rebus jak to zrobić ,wiem tylko że greyhoundem do daytony ale jak do tego greyhounda dotrzeć i wogole reszta rzeczy to nie wiem ;)  Freestyle

wazne, ze jedziecie w kilka osob- zawsze koszt np taksowki albo busika z lotniska sie rozklada... wejdzcie na strone lotniska w miami i tam poszukajcie informacji na temat transportu i komunikacji http://www.miami-airport.com/

jezeli nie ma jakiegos polaczenia ze stacja greyhounda, to proponuje znalezc informacje o busikach transportowych - one sa zazwyczaj niedrogie i mozna nimi dojechac wszedzie... ;-)

( http://www.miami-airport.com/html/bus_and_...in_service.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko że greyhoundem do daytony ale jak do tego greyhounda dotrzeć

Miami, FL (MIA)

Distance to Greyhound Bayside (Downtown) terminal: 6 miles

Distance to Greyhound West (Airport) terminal: 1/8 mile

FlightLink By Greyhound: There are three departures daily connecting the Miami airport with a number of local Greyhound terminals, including its Bayside (downtown) terminal at 700 Biscayne Blvd. The Miami West Greyhound terminal is adjacent to the airport at 4111 N.W. 27th St. Call 1-888-BUS-N-FLY for details.

Public Transit: Miami-Dade Transit provides bus service between the airport and the West and Bayside terminals. Call (305) 770-3131 for details.

Shared Ride: Super Shuttle provides shared ride service to and from the Greyhound terminal. Call (305) 871-2000 for information.

Zawsze mozna napisac na adres: ifsr@greyhound.com i zapytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...