Jump to content

Jak wyjechac do USA majac 18 lat?


Recommended Posts

| Cześć, mam skończone 18 lat - za rok kończe szkołę... chce wyjechać do u.s ale nie mam zielnego pojęcia od czego zacząć...

Czytałem 4um i wiem, że wszystkie informacje są na nim ale na niektóre nie znalazłem odpowiedzi - każdy człowiek jest inny, każda sprawa jest inna. Chciałem pisać, w istniejącym już topicu ale wywala mnie od strony głównej, więc zakładam nowy.

Jak już wyżej wspomniałęm mam 18 lat, nie mam w u.s. żadnych krewnych ale b chce tam wyjechac... co najpierw zrobic aby starac sie o "karte emigracyjna" ? Nie wiem nawet jak sie ona nazywa : | ...

Co na miejscu mnie czeka? Gdzie najłatwiej znalezć prace...

Link to comment
Share on other sites

Hmm przeczytalam Twoj post i zastanawiam sie teraz skad u Ciebie taki zapal?? W jakim celu chcesz tam jechac? Na ile? Czy naprawde uwazasz ze dal bys sobie tam rade bez zadnej rodziny, znajomych?

PozDr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Najpierw pojedziecie zobaczycie jak jest tam ciezko i wrociecie hehe tak to bedzie bo nie wiem czy ci sie podba NY czy Manhtan sam ???? Wiesz jak wygladaja inne dzielnice ( polecam Bronx i Harlem heh)?? A jak wyglada praca nowo przybylego emigranta : BUDOWA BUDOWA BUDOWA i jeszcze raz BUDOWA a baby chodza na domki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...