Skocz do zawartości

Wyniki Losowania By Country


Rekomendowane odpowiedzi

Tak była to oficjalna informacja na stronie travel.state.gov bo ja google zindexował, natomiast widze ze została zdjęta...

Wynika z tego że takie kraje jak armenia uzbekistan itd wysyłaja sporo wiecej zgloszeń niz w 2006 i szanse Polski znacznie spadły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sa wiarygodne. Ostatnio jak liczylem biorac pod uwage losowanie 50k entries to Polsce statystycznie mialo przypasc 1000 miejsc. Zapomnialem, ze losuja 100k, wiec wynik sie podwoil. Wciaz jest duza szansa, ze w ambasadzie przyjma wszystkich wylosowanych (w porownaniu z 6000 kandydatow w latach ubieglych) , wiec gratulacje jeszcze raz dla tych, ktorzy mieli te szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sa wiarygodne ale jednak udział np Polski i innych krajów zmniejsa sie na rzecz Armenii, Uzbekistanu itd, generalnie nie liczac bangladeszu liczba zgłoszeń na loterie rośnie rok w rok i zmniejsza to szanse każdego niestety. Polska o ile mnie pamięc nie myli wysłała podobna ilość zgłoszeń co w 2006 a wylosowała nie 3400 GC ale 2000. no chyba ze cos pomyliłem

Z drugiej strony wynika ze wylosowali tle co zawsze czyli ok 100K wiec nie wiem po co informacja o mozliwym dolosowaniu kogos.

Dodatkowo nikt sie nie chwalił wysokim numerem sprawy kazdy ma niski, nawet na angielskich forach. Dodatkowo przeczytałem że aktywnośc po tym losowaniu na zagranicznych forach jest rekordowo niska, nie wiem może ludzie pogubili swoje numery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku podanym przez mikuna (swoją drogą czytamy te samą stronę) na stronie 7 cały pierwszy akapit, a w szczególności ostatnie zdanie się tam znajdujące, wyjaśnia prawdopodobne losowanie w październiku.

W dodatku należy sobie przypomnieć, że wylosowani za naszą wschodnią granicą mają mała szanse na GC (Ukraina - ponad 70% wnisoków odrzuconych) więc jakaś tam szansa dla Polski jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz jest dostepny na oficjalnej stronie, wczesniej go nie bylo, wyskakiwał blad. Zyggy a z czego wynika 70% wniosków odrzuconych? nie umieja ludzie udowodnic sredniego wykształcenia albo dwóch lat doswiadczenia w jakims zawodzie? naprawde ja tego nie moge pojąc wszystkiego jak mozna nie spełniac tych kryteriów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wyniki natomiast nie ma tu jakiejs znaczącej róznicy w porównaniu do dv-2012 te dolosowywanie może będzie dotyczyc kilku-kilkunastu osób w jakims okreslonym przypadku, generalnie tylko ta informacja zamąciłą cały obraz i nie ma zadnego znmaczenia. Jedyny minus statystyk jest taki ze coraz więcej ludzi z prawie każdego kraju wysyłą i z roku na rok szanse każdego uczestnika loterii maleja niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu podawał linka - visa fraud, i chyba nie chodzi o spełnienia warunków dotyczących gc. Co do dv 2012 weź pod uwagę, że to było powtórzone losowanie i wiele osób nawet nie wiedziało, że zostali wylosowani, nie wiedzieli

nawet że było dodatkowe losowanie. A co do dolosowywania ludzi, zacznie się od października i potrwa do września 2013 lub osiągnięcia pułapu 50000 GC (trzeba będzie sprawdzać swój status codziennie?), ciekawe jak kogoś wylosują np. na początku września będzie miał tylko miesiąc na załatwienie wszystkich spraw -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...