Skocz do zawartości

Wyniki Losowania By Country


Rekomendowane odpowiedzi

W wyniki przestaję się juz zagłębiac bo nic nie rozumiem, np Turcja ma mniej wylosowanych niz Polska a o wiele wiecej zgłoszeń, każdy statystyk powie Ci ze takie wyniki to fraud, ale widocznie oni na poczatku musza robic jakies sito, nie wiem może ludzie podwójnie wysyłają, nie mam pojęcia.

Ja widziałem komunikat że 1 października może byc dolosowanych troche osób i tyle, nie widziałem info że bedzie to trwało rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dolosowywania ludzi, zacznie się od października i potrwa do września 2013 lub osiągnięcia pułapu 50000 GC (trzeba będzie sprawdzać swój status codziennie?), ciekawe jak kogoś wylosują np. na początku września będzie miał tylko miesiąc na załatwienie wszystkich spraw -_-

Cos Twój angielski chyba kuleje ;) ,

Nigdzie w VB nie ma mowy o dolosowywaniu kogokolwiek, a okres o którym piszesz to nic innego jak fiscal year 2013 w którym będą wydawane wizy imigracyjne dla osób wylosowanych w loterii DV2013.

Mikun - nie ma co szukać klucza wg którego losowani są zwycięzcy. Jak widać istnieje jakiś algorytm, w oparciu o który losowane są zgłoszenia i tyle.

Co do DV2012 - zobaczymy w październiku ile przyznano wiz w ramach tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej dla tych którzy chcą wylosowac pozostaje w zasadzie DV-2014.

Teraz z inneh beczki:

Powiem szczerze że dla tych którzy licza na ta loterię tak długi okres oczekiwania na wyniki i co jakis czas myslenie o tym jest dość obciążające psychicznie - przynajmniej dla mnie było.

Kilka decyzji życiowych odłożyłem na później bo gdybym wylosował to bardzo by mi sie wszystko pokomplikowało. Nie wylosowałem i z kilkoma rzeczami jestem w życiu troche w tyle no ale trzeba dokonać wyboru.

W związku w tym poważnie sie zastanawiam czy brać udział w przyszłych edycjach. Dla kogos kto to poważnie traktuje a nie tak na zasadzie - a wysle sobie- taka loteria jest pewnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej opinii opierałem się na tym zdaniu: "Since it is likely that some of the first *50,000 persons registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013 (October 1, 2012 until September 30, 2013)."

Mikun ja mam podobnie, troche liczyłem na wygraną (chociaż nigdy nic nie wygrałem), tym bardziej że mam gdzie jechać, no ale co poradzić. Ja sobie powiedziałem że będę wysyłał do 40, a później dam sobie spokój (chcociaż do 40

niewielw mi już niestety brakuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć trzeba, ale jakaś tam nadzieja jest, tym bardziej, że to nie pierwszy raz kiedy dolosowują ludzi, było tak w dv2007 i dv2004. Trzeba by jakoś w internecie poszperać jak to wyglądało.

No i tak trzeba czekać do września/października na więcej informacji. A teraz wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć trzeba, ale jakaś tam nadzieja jest, tym bardziej, że to nie pierwszy raz kiedy dolosowują ludzi, było tak w dv2007 i dv2004. Trzeba by jakoś w internecie poszperać jak to wyglądało.

No i tak trzeba czekać do września/października na więcej informacji. A teraz wakacje.

Zyggy, podeslij informacje na ten temat jak cos masz pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć trzeba, ale jakaś tam nadzieja jest, tym bardziej, że to nie pierwszy raz kiedy dolosowują ludzi, było tak w dv2007 i dv2004. Trzeba by jakoś w internecie poszperać jak to wyglądało.

No i tak trzeba czekać do września/października na więcej informacji. A teraz wakacje.

W loteriach dv2003 i dv2007 wylosowano ok osiemdziesiąt parę tys osób w pierwszym losowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennik....loterii-wizowej

czyli co 40 -sty byl tym szczesliwcem ...a zielone karty do USA otrzyma, nie licząc członków rodzin, około tylko 1000-1300 osób.

Liczba wylosowanych osób z Europy*

Ukraina 6424

Uzbekistan 5101

Rosja 2846

Polska 2038

Turcja 1807

Albania 1520

Mołdowa 1330

Bułgaria 1299

Niemcy 1253

Białoruś 1195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...