Skocz do zawartości

Jakie dokumenty do ambasady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich proszę o pomoc !!!

31 maja jade do ambasady na rozmowe. Jade z programu W&T i mam taki problem. Ponieważ w zasadzie skończyłem studia została mi tylko obrona po przylocie i ma takie zaświadczenie to czy wystarczy to zaświadczenie czy potrzebny mi będzie również indeks ponieważ za bardzo nie chcą mi go wydać z dziekanatu, czy nikt się nie przyczepi jeśli będe miał tylko jakiś wypis ocen z indeksu??

Druga sprawa to legitymacja !! Mam Legitymacje studencka ale nie jest aktualnie podbita i raczej nie dostane pieczątki to wszystko przez to że już mam skończone studia i tylko została mi obrona ??? Czy w oim przypadku te dokumenty są takie ważne czy wystarczy zaświadczenie o przełożeniu obrony ??? Proszę o wasze opinie !!!

Dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powalczyla o index z dziekanatu. Popros o wydanie na jeden dzien, niewazne czy konczysz i co masz tam wpisane ale w konsulacie pytaja o index. Index najwazniejszy a samo zaswiadczenie o przedluzenie obrony nie wystarczy. Z legitymacja moze sie obejdzie, mozesz wziasc niepodbita i w razie gdyby o nia pytali powiedziec ze nie chcieli Ci podbic, moze sie nie dopatrza;)) Moze byc i tak ze konsul nie bedzie chcial Ci wydac wizy zanim nie dowieziesz indexu.

Pzdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...