Skocz do zawartości

Ile was kosztuje W&T????


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w szoku, ze tak niektórych tanio wyniosl wyjazd do Usa!

Mnie rok temu caly wyjazd wyniosl 9 tyś. Wyjezdzalam z ACP do Quad Graphics...jakie zdzierstwo normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja  jestem w szoku, ze tak niektórych tanio wyniosl wyjazd do Usa!

Mnie rok temu caly wyjazd wyniosl 9 tyś. Wyjezdzalam z ACP do Quad Graphics...jakie zdzierstwo normalnie...

Widzisz Hopa... kwestia to dostac sie do USA jaknajtanszym kosztem, camp jest najtansza opcja. Potem mozna sobie znalesc prace w USA jaka sie chce... i gdzie sie chce, dodatkowo urzyjesz sobie na campie, poznasz przyjaciol i nie wydasz dolara na utrzymanie/zakwaterowanie. Ja tak robie i dziwie sie, ze fucktycznie ludzie wydaja tyleeeeeeeee pieniedzy... Ja sie zastanawiam jak dlugo trzeba pracowac i jak ciezko zeby odrobic najpierw takie 9 tysiecy jak piszesz wyzej, a potem jeszcze wyjsc na swoje... I dochodze do wnosku, ze to mozliwe, ale zaraz po tym zastanawiam sie gdzie przyjemnosc takiego wyjazdu, integracja z Amerykanami, czas na zwiedzanie itd skoro trzeba ciezko pracowac zeby chociaz wyjsc nazero. Jak to jest w praktyce, powiedz mi prosze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze wszystko jest mozliwe :)

Integracja z amerykanami jak najbardziej, imprezy z wolnych dniach od pracy ku temu sluzyly.

A wycieczka po stanach? Tez mozliwa :) Przejechane 15 stanów, to chyba nie tak zle, co? ;) Wspomnień tysiąć, jak nie wiecej.

A na to 9 tys. mozna w miare szybko zarobic, nie biorac zadnych overtimow i zyjac sobie na luzie, przynajmniej w moim przypadku.

Takze wszystko jest possible, ale mimo wszystko widzac, jak niektorzy wydaja 6 tys. na wyjazd jestem w szoku i mam nadzieje, ze za rok wyjade za o wiele mniejszą kwote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  jestem w szoku, ze tak niektórych tanio wyniosl wyjazd do Usa!

Mnie rok temu caly wyjazd wyniosl 9 tyś. Wyjezdzalam z ACP do Quad Graphics...jakie zdzierstwo normalnie...

9 tyś????? :shock: jechałem z tego samego biura do Quadu i mnie kosztowało ok. 7000 tyś. + kieszonkowe

Wpisowe – 550zł

I rata za program – 860zł

II rata z program – 2100zł

Wiza – 300zł

sevis- ok. 100

Pośrednictwo wizowe – 100zł

Bilet – 2890

Legitymacja ISIC – 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...