Skocz do zawartości

Ile was kosztuje W&T????


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

u mnie wyglądało to tak:

810 $ - ok. 2600 zł opłata za program

2076 zł - bilet

330 zł - opłata wizowa

= mniej więcej 5000 zł

do tego dochodzi jakieś kieszonkowe - planuje jakieś 600$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almatur:

560$ + sevis 35$ po kursie wtedy wbk 3,25 = 1950zł

bilet za samolot 1760zl

wiza 330zl

oferta indywidulana, bez targów

RAZEM 4040zł+ to co do łapy ok. 550$

w tym roku naprwde farciarsko

w zeszlym BTC -> ok 6500 zl -> NIE POLECAM TEGO BIURA NA MAXA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet nie licze ile mnie wynioslo nie chce sie rozchorowac - dodam ze oplacalem za dwie osoby - takze bolało strasznie a jak 2 dni temu odebralem mail o ubezpieczeniu obowiazkowym za dodatkowe 70 zl to juz tylko czekalem na telefonn z tego pier,.. BTC. po ciekawej wymianie zdan , oczywiscie nie omieszkalem dodac ze czuje sie oszukany m.in. ceną biltu i nie podam ani zadnych danych przez telefon , okazalo sie ze nie musze oplacac ubezpieczenia w btc za ostatni miech pobytu za 70 tylko musze posiadac jakakolwiek polise - skonczylo sie na tym ze zdeklarowalem sie ubezpieczyc przed wyjazdem { oczywiscie na tydzien przed :( lub wyrobie isics karte .

Tu moje ostrzezenie : nie dajcie sie - moja dziewczyna oraz jedna kumpela dala im nadzieje na ich polise i dzwonili kilka razy dziennie { wiadomo prowizja od polisy - cwaniaczki } zawsze jest taniej wykupic samemu wyzej wspomnianą karte

p.s. dodam jeszcze ze w mailu od BTC - napisano oplata obowiązkowa :twisted: :twisted:

BTC - zeszło na psy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...