Skocz do zawartości

Paczka USA -> POLSKA


WojtekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko:

Chce mojej dziewczynie przeslac mp3 playera, zapakowalem go do nieoryginalnego opakowania. Czy od tego trza bedze jakies clo zaplacic czy moge isc po prostu do US Post Office i nadac do Polski? Paczka bedzie otwierana przez celnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej prześwietlana i zalezy jak to wyślesz. Kilkakrotnie wysyłałam paczkę, ale jako list :( brzmi to absurdalnie, ale jest wiele taniej.

Przy paczce wypelniasz tez dosc skomplikowany druk brrr :roll: i wyceniasz zawartość....zrezgnowalam z tego, moje przesylki nie byly wartosciowe i po prostu ryzykowalam dojdą lub nie. Doszły wszystkie.

Pozdrawiam.

:ups: przepraszam, wysyłałam je do USA a nie z... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no wiec mozesz spokojnie isc na pocztę i wysłać ta paczkę a gdyby ktoś pytał to powiesz, że musisz jej go odesłac bo zapomniała;)

Ja wysyłałam w ubiegłym roku paczką zwykła aparat cyfrowy z USA do POlski ale o wiele taniej bylo wysłać nie jako lotniczą tylko droga morską...jedyny minus to, iż paczka dotarła dopiero po ok 2 miesiącach:)

Pozdrawiam serdecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ceny w kazdym wiekszym miescie jest jakas polska dzielnica czy tam ulica, tam maja te agencje od wszystkiego

Wlasnie niestety nie w kazdym... wiem o Chicago i NY, ale w jakich innych miastach na wschodnim wybrzezu maja takie agencje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...