Skocz do zawartości

Paczka USA -> POLSKA


WojtekPL

Rekomendowane odpowiedzi

w Clifton, Garfield i Wallington (New Jersey)tez sa polskie agencje. W tych miastach mozna kupic polska gazete"abecadło", gdzie mozna znalezc przerozne ogloszenia(szukam pracy, dam prace, nieruchomosci, oddam za darmo, matrymonialne, sa tez informacje na temat polskich agencji gdzie bilety mozna kupic, przerozne wycieczki, przesylanie pieniedzy, paczek itp jak i rowniez adresy polskich lekarzy i reklamy polskich dyskotek:)

Pzdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze jest busy season - Valentine's Day, Xmas etc. Wtedy moze nawet i do 4 tygodni isc (sprawdzone na wlasnej skorze - kartki swiateczne dostalam w tym roku w okolicach polowy stycznia, a ostatnia przyszla na poczatku lutego ;) )

Podobnie jest w druga strone - moje kartki tez przyszly do Polski dluuugo po Sylwestrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze troszke podraze temacik ;) .

Jaka jest cena wyslania paczki z US do Polski? Jak mniemam zalezy od wagi, i ubezpieczenia. Czy jest duze prawdopodobienstwo , ze moja paczka bedzie przetrzasana, czy jest mozliwosc wyslania aparatu cyfrowego, albo - idac dalej - laptopa :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...