Skocz do zawartości

Jakie Miejsca Polecacie Bym Odwiedził W Nyc?


Gość Invisible_tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A Empire State Building ktoś już polecał? ;)

Mam pytanie... ile stoi się w kolejce do ESB licząc razem z kasą biletową po samo security? Bo kupilam NY Pass, ale niestety dzieki temu kolejka mnie nie ominie, wiec pytam na zapas ile to moze trwać np. gdybym poszla w piątek okolo godziny 14:00? A jesli nie piątek, to pewnie sobota z samego rana 7:00 albo 8:00 jakos takos...

Ile czasu staliscie w kolejce? Tylko prosze nie mowcie mi, ze mam sobie darowac wjazd albo zebym kupila express entry czy cos, bo nie kupie, a wjazdu sobie nie odmowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... ile stoi się w kolejce do ESB licząc razem z kasą biletową po samo security? Bo kupilam NY Pass, ale niestety dzieki temu kolejka mnie nie ominie, wiec pytam na zapas ile to moze trwać np. gdybym poszla w piątek okolo godziny 14:00? A jesli nie piątek, to pewnie sobota z samego rana 7:00 albo 8:00 jakos takos...

Ile czasu staliscie w kolejce? Tylko prosze nie mowcie mi, ze mam sobie darowac wjazd albo zebym kupila express entry czy cos, bo nie kupie, a wjazdu sobie nie odmowie ;)

ja bylam jakos w kwietniu, we wtorek okolo 14 chyba , kolejka byla bardzo mala wsystko szlo bardzo sprawnie. Ale mysle ze to od szczescia zalezy. Teraz moze byc wiecej ludzi niz w kwietniu bo sezon sie konczy wiec loty i hotele tanieja a pogoda jest jeszcze w miare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

My bylismy na ESB na poczatku wakacji, gdy odwiedzila nas rodzina z Polski. Rowniez wykupilam NY Pass, wiec nie trzeba bylo stac po bilety, tylko do windy. Musze przyznac, ze nie czekalismy prawie wcale. Polecam rowniez przejazdzke wodolotem Beast, przy zachodniej dolnej czesci Manhattanu, z krotkim postojem przy Satule Wolnosci. Trwa on tylko 30 minut z szybkoscia 45mph. Koszt: $26 - dorosli, $20.00 - dzieci. Naszej rodzinie bardzo sie podobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile czasu staliscie w kolejce? Tylko prosze nie mowcie mi, ze mam sobie darowac wjazd albo zebym kupila express entry czy cos, bo nie kupie, a wjazdu sobie nie odmowie ;)

Nie ma kolejek jeśli masz New York Pass card. Podchodzisz tylko do okienka specjalnie przygotowanego dla klientow tej karty i odbierasz bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca jest jak piszesz.

Gdy ja bylem, to faktycznie zaoszczedzilem jakies 2 godziny, bo nie musialem stac PRZED wejsciem do ESB, ale wewnatrz byla kolejka na 45 minut stania - taki czas byl wyswietlony - do wind, zdaje sie, chociaz juz nie pamietam, czy nie po odbior biletow wlasnie (mam luke w pamieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie udalo jakos innym wejsciem - bez stania - jesli sie nie myle, to ta droga, ktora ludzie wychodza.

I, o dziwo, gosc z obslugi sam to zaproponowal!

A na koniec, podszedlem do takich automatow, gdzie ludzie drukuja bilety zarezerwowane przez neta i...znalazlem bilet, wartosci, chyba, 48$, wazny caly rok - nikt dookola go nie chcial, to podarowalem go naszej gospodyni, ktora chyba nigdy na ESB nie byla (!!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...