Skocz do zawartości

Pupil Na Pokładzie


Sroczek

Rekomendowane odpowiedzi

Piesek jak i ja już bezpiecznie w USA. Jak wyglądała kontrol. Na Balicach ważenie klatki z psiakiem, zapłacenie 375 złotych, sprawdzenie paszportu psiaka. Odprawa ekspresowa. Podczas lotu do Monachium siedziałem sam więc nie było problemu. W Monachium dwa razy pokazałem swój paszport i to wszystko. Miła pani z LuftHansy przesadziła kobiecine obok mnie aby razem z pieskiem mieliśmy więcej miejsca, więc rewelacja. W Bostonie podczas oczekiwania na rozmowę z urzędnikiem ktoś pyta czy rozumie po Polsku :) Okazało się, że jakaś dziewczyna miała problem podczas rozmowy z urzędnikiem, więc ciut tłumaczyłem :) Po dłuższej chwili tłumaczenia dziewczyna została odesłana na dodatkową kontrol i wpuszczona do USA albo wrócona do Polski. Ja z psem zostałem wysłany na dodatkową kontrolę dokumentów która trwała 10 minut. Kobiecina która przeglądała dokumenty sama za dobrze nie wiedziała co sprawdzć. Koniec końców doleciałem, piesek też.

Wielkie podziękowania dla raelbera za rzeczowe informacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...