Skocz do zawartości

Wjazd Na Zniszczonej Wizie!


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem nie dawno, ze na mojej wizie widnieje plama w okolicy szyi. przy wjezdzie nie bylo najmniejszego problemu!!! kompletnie nic... 30 sekund przy okienku i "Welcome to United States of America". Wiza i tak jest skanowana, wiec jesli numery sa czytelne spokojnie mozna na niej wjezdzac... pozdrawiam z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, mogą przez to nie wpuścić na pokład? Chyba im się w dupach poprzewracało! Co jeśli klient powie, że zdaje sobie sprawę że na wizie jest plama ale nie sądzi żeby przy wlocie do USA to był problem i chce zaryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka, że gdyby Cię mieli wrócić z lotniska w USA za taką wizę, mogliby stwierdzić, że to linia nie dopilnowała obowiązku wizowego i wtedy koszt przelotu spadłby na linię. A to nie jest w interesie linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, mogą przez to nie wpuścić na pokład? Chyba im się w dupach poprzewracało! Co jeśli klient powie, że zdaje sobie sprawę że na wizie jest plama ale nie sądzi żeby przy wlocie do USA to był problem i chce zaryzykować?

Oczywiscie, ze moga Cie nie wpuscic na poklad, sa przepisy ktore ich zobowiazuja do sprawdzenia odpowiednich dokumentow.

Znam pare osob, co mialo problemy bo zdjecie bylo nieaktualne. Przy lotach przez np Frankfurt czy Monachium Lufhansa zawsze sprawdzali mi paszport raz jak nie dwa razy i odpowiednie wizy czy to przy locie do USA czy do Kanady.

Jak chcesz zaryzykowac to zrob jedna kreske wzdluz wizy i daj znac jak poszlo na lotnisku, jak cos to tlumacz ze dziecko Ci popisalo wize :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademedes ma zapewne racje, że to obsługa się czepia na lotnisku. A jeszcze z naszą Polską mentalnością to wiemy sami jacy są ludzie. Urzędnik na granicy praktycznie nie patrzy na wizę w paszporcie z tego co zaobserwowałem bierze przejeżdża nią przez czytnik i wszystko, a nawet więcej informacji ma na monitorze i do tego to służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...