Skocz do zawartości

Opłata Za Wizę


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

OK

Przeszedłem przez procedurę DS-160 dla siebie, żony i dzieci. Zarejestrowałem wszystkie potwierdzenia na stronie http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/ i jestem na etapie przygotowania wpłaty (4x528pln).

Według instrukcji należy pobrać wpłatę ze strony http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp i jest tam fee160.pdf

I teraz myk: Nie otwiera się ten pdf tylko (po zmianie ustawień zabezpieczeń) pojawia się informacja, że wpłatę należy wnieść do 21-10-2012 w kwocie 528 zł, ale numer rachunku pojawia się tylko w postaci ukrytej ze znakami X zamiast numerów.

O co cho?

Czy wystarczy zrobić przelew w banku pocztowym?

Co wpisać w tytule przelewu?

Czy zna ktoś dane do przelewu?

Czy jest to jakiś specjalny formularz i skd go wziać?

W Banku Pocztowym powiedzieli mi, że mam przynieść jakiś wniosek, ale czy wystarczy wypełnić formularz na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam i rzeczywiście nie ma podanego pełnego numeru konto... Ja swoją opłatę robiłam pod koniec sierpnia i na podobnym druczku było wszystko ładnie podane. Nawet mam go zapisanego na komputerze i napisany na nim numer konta to: 91 1320 0019 0764 7130 2000 0001.

Dla pewności zadzwoń na infolinię i potwierdź, ale jestem pewna, że się nie zmienił. Popraw więc te dane na tym druku (jest mozliwość wprowadzania zmian na formularzu pdf) i ten dokument wydrukuj tyle razy ile potrzebujesz i z nim idziesz do Banku Pocztowego. Nie zapomnij wziąć ze soba dowodu osobistego żony, bo nie przyjmą bez tego opłaty. Nie wiem, jak w kwestii dzieci, czy trzeba jakiś dowód tożsamości na nie czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam i rzeczywiście nie ma podanego pełnego numeru konto... Ja swoją opłatę robiłam pod koniec sierpnia i na podobnym druczku było wszystko ładnie podane. Nawet mam go zapisanego na komputerze i napisany na nim numer konta to: 91 1320 0019 0764 7130 2000 0001.

Dla pewności zadzwoń na infolinię i potwierdź, ale jestem pewna, że się nie zmienił. Popraw więc te dane na tym druku (jest mozliwość wprowadzania zmian na formularzu pdf) i ten dokument wydrukuj tyle razy ile potrzebujesz i z nim idziesz do Banku Pocztowego. Nie zapomnij wziąć ze soba dowodu osobistego żony, bo nie przyjmą bez tego opłaty. Nie wiem, jak w kwestii dzieci, czy trzeba jakiś dowód tożsamości na nie czy nie...

OK. Czy dla porównania możesz mi przesłać skan twojego dokumentu płatniczego na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...