Skocz do zawartości

Nie mam jeszcze miejsca na Campie :>


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy był ktoś w takiej sytuacji jak ja? "Jade" z Campamerica. Uczestnicze w opcji Ready Steady Go. Miedzy 25.06. a 1.07 poinformuja mnie czy mają dla mnie prace. Wczesniej nie moge sie niczego dowiedziec, czy cos ciekawego dzieje się z moją ofertą czy też nikt z pracodawców nie jest zaintersowany. Pewnie czekaja az ktos zrezygnuje z wyjazdu i na to miejsce wstawią mnie ;)

Czy ktos był w podobnej sytuacji i udało mu się wyjechac? Jest 1 czerwca a ja nie wiem co bede robil w wakacje. Na RSG zdecydowalem sie tylko dlatego, poniewaz nie moge siedziec bezczynnie 3 miesiace, potrzebuje jakiejs pracy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy 25.06. a 1.07 poinformuja mnie czy mają dla mnie prace. Wczesniej nie moge sie niczego dowiedziec, czy cos ciekawego dzieje się z moją ofertą czy też nikt z  pracodawców nie jest zaintersowany.  

Jesli sie zgodziles na to swiadomie a teraz chcesz sie z tego wycofac to pewnie stracisz kase...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy 25.06. a 1.07 poinformuja mnie czy mają dla mnie prace. Wczesniej nie moge sie niczego dowiedziec, czy cos ciekawego dzieje się z moją ofertą czy też nikt z  pracodawców nie jest zaintersowany.  

Jesli sie zgodziles na to swiadomie a teraz chcesz sie z tego wycofac to pewnie stracisz kase...

F

No wlasnie nie do konca chyba, bo przed wplaceniem oplaty wizowej napisali mi ze moge zrezygnowac i oddadza mi pieniadze poniewaz jest juz bardzo mao czasu na zalatwienie mi pracy. Ale ja nie zrezygnowalem wtedy a teraz juz powoli prtzestaje mi sie to podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...