Skocz do zawartości

Obywatelstwo Urodzonego Na Wizie Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Z zona sie dowiedzielismy dopiero w USA ze jest w ciazy.

ilya_: Urodzenie dziecko na waznej wizie turystycznej jest "nielegalne"? o jakich konsekwencjach piszesz? jest jakies prawo ktore tego zabrania?

Katlia: Tysiace nie tysiace dolarow nie mam z tym problemu, zdrowie zony oraz dziecka sa najwazniejsze.

tapeta999: Hmmm "polskie kombinowanie"... pomyslales moze o tym ze zona jest w zaawansowanej ciazy i lekarz zalecil pozostanie na terenie USA do momentu porodu? czy od mieszkania i od bycia obywatelem "Polskim" wszedzie podejrzewasz "Kombinowania" i "Podstepy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak długo już jesteście w Stanach, że dopiero tam dowiedzieliście się, że jest w ciąży, a teraz ta ciąża jest tak zaawansowana, że podróż jest niewskazana?

Problem może się pojawić, kiedy przesiedzicie dozwolony pobyt, bo będziecie nielegalnie - nawet mimo posiadania amerykańskiego dziecka.

Zakładam oczywiście, że jesteście turystami, a nie pojechaliście do pracy, bo wtedy już jesteście nielegalnie - łamiecie przepisy wizowe. Nawet jeśli robi tak miliony osób, to nie znaczy, że jest ok ;) (to moje mruganie odnosi się do Twojego mrugania, kiedy pytałeś, jak otworzyć konto na wizie turystycznej i że robią tak miliony Polaków ;))

Może więc, posiadając odpowiednie zaświadczenie od lekarza, postaracie się o przedłużenie pobytu, żeby uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Nie wiem tylko, jak będą patrzeć na Wasze konto w USA (jeśli udało Wam się je otworzyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...