Skocz do zawartości

Poszukiwania osób


psotka28

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziś będę próbować , ponieważ po wpsianiu numeru telefon który mam a jest on z przed ok 4 lat znalazło ;)

Tylko nie wiem czy te dane są aktualne ale spróbuje może się uda

Bardzo bardzo dziękuje :aniol:

****************

Persons AFTER inscription of phone number which find me data < give > search .

:D

I do not know only if they are data < give > it current and as they are modernized to call often be today test :shock:

We will see buoys a bit because it are not wanted to be glad but as it happens, nothing from it

I apologize but it is not good my english

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukal na poczatku tylko po nazwiskach. mam nadzieje, ze ich znajdziesz! :-) ja przez te strony znalazlem dawna kolezanke z usa ktora tu przyjechala kiedys na wymiane, a potem po licznych "zdarzeniach losowych" przeprowadzala sie po calej ameryce. i dzieki tym www odnowilismy kontakt ;-)

powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli z tym numerem, bo nie bardzo rozumiem? - masz juz numer w reku, ale sie nie mozesz dodzwonic bo slyszysz jakas wiadomosc? czy w ogole nie chce na www pokazac nowego numeru tej osoby?

czasem jest tak, ze abonenci nie chca, zeby dzwonili do nich "bezimienni" tzn osoby z zastrzezonym numerem - czyli wtedy nie dodzwonisz sie do nich z karty telefonicznej ani z niczego z zastrzezonym numerem. w takim przypadku najlepiej dzwonic z komorki albo z telefonu stacjonarnego, ktorego numer jest np widoczny na komorce gdy sie na nia dzwoni...

moze Ci sie uda... powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...