Jump to content

Jakie wymiary bagażu?


Recommended Posts

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

"Możesz dokonać odprawy 2 sztuk bagażu. Każda z nich może ważyć do 32 kg.

Suma trzech wymiarów jednego bagażu nie powinna przekraczać 158 cm, a w klasie ekonomicznej - 273 cm dla dwóch bagaży.

Dla dzieci poniżej drugiego roku życia dozwolony jest przewóz jednej sztuki bagażu, którego wymiary nie powinny przekraczać 115 cm, a waga 32 kg. "

I jeszcze bagaż podręczny:

"Pasażerowie klasy ekonomicznej mogą wnieść do samolotu tylko jedną sztukę bagażu podręcznego. Każda sztuka bagażu nie może być większa niż 55 x 40 x 20 cm i nie może ważyć więcej niż 8 kg. Składana torba na ubrania (nie większa niż 57 « 54 « 15 cm) może również zostać zabrana na pokład jako bagaż podręczny."

Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dla wszystkich, ale szczegolnie za info, ktore tez mi chodzilo po glowie-czy torby sa poddawane standardyzacji i mozna kupic tylko prawidlowe-DZIEKI:)

NIE WSZYSTKIE TORBY SA JEJ PODDAWANE!!!!!!! - jedynie niektore (te z wyzszej polki) maja naklejki ze maja wymiary OK dla samolotu i ze niby sa polecane przez linie (i tu jest nalepka miedzy innymi z logo lufthansy ;-) )

wierz mi - znajdziesz wiele walizek - szczegolnie w marketach- ktore sa za duze - wygladaja jak dla handlarzy z chin jadacych na stadio 10-lecia... ale nie martw sie - na wymiary walizy "rejestrowanej" nikt nie patrzy ;-) jedynie czasem na wymiary podrecznego patrza.

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, walizki są przeróżne !!!!! Różnią się ceną, wyglądem, jakością i co ważne ciężarem >ceny od 29,99 :D;) do 299, 90 ;)

Rozglądam się za odpowiednią od jakiegoś czasu i powiem szczerze mam duży dylemat :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...