Skocz do zawartości

Jakie wymiary bagażu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Oj tak, walizki są przeróżne !!!!! Różnią się ceną, wyglądem, jakością i co ważne ciężarem >ceny od 29,99 :D;) do 299, 90 ;)

Rozglądam się za odpowiednią od jakiegoś czasu i powiem szczerze mam duży dylemat :D

od 29,99 do chyba 89 900 ;-) hehe tak, nie warto kupowac tych najtnszych, bo one sa zdecydowanie tylko na 1 raz :-( no chyba ze ktos chce wyludzic odszkodowanie za zniszczona torbe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,ja również mam zapytanie związane z bagażem otóż lecę liniami węgierskimi MALEV , czy ktoś leciał juz "czymś" takim?Jeśli tak to proszę o parę informacji,najbardziej zależy mi na wymiarach bagażu..bo moje to około 180cm (suma 3 wymiarów) Z góry Bardzo dziękuje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dzisiaj jakiejś fajnej walizki i doszedłem do wniosku ze to nie ma sensu... u mnie w miescie tylko w dwoch sklepach byly... ceny - kosmiczne. i doszedłem do wniosku ze pozycze walizke od mojej dziewczyny (a raczej od jej ciotki z USA :) ) na miejscu walizke oddamy a ja sobie tam kupie za cene zapewne nizsza niz w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam wszystkich i prosze o pomoc zwiazana z bagazem...

a mianowicie chcialabym przywiesc do Polski stol do masazu, ktory kupilam w USA... stol jest skladany, ale jego wymiary to "1m - 1m - 20cm" waga miesci sie w normie, ale nie wiem jak z wymiarami... czy bede mogla go bez problemu przewiesc, czy bede musiala placic za nadwymiarowy bagaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...