Skocz do zawartości

Relacja Z Podróży Po Usa -New York & Zachodnia Część Stanów


Yzerman

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób planujących wyjazd do Stanów na wakcje: poniżej link do relacji z naszej 25 dniowej podróży w lipcu 2012 przez kilkanaście stanów i 10.000 tys km autem przez góry, pustkowia i najlepsze parki narodowe:

http://wakacje-w-usa.webnode.com/

w relacji dzień po dniu jest sporo cennych informacji o ciekawych miejscach, a także kosztach z jakimi trzeba się liczyć na miejscu.....

Zdecydowanie polecam ten kierunek podróżowania!!! Ja na pewno jeszcze wrócę w te strony świata.....;)

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Świetna wyprawa, aczkolwiek harmonogram wydaje się BARDZO napięty. Kilka lat temu miałem okazję pozwiedzać trochę zachodnie stany. W niecały miesiąc przebyliśmy ok 4000 mil i muszę przyznać, że ogólnie było fantastycznie ale było to również momentami męczące. W tym roku planuję również miesięczną podróż w czerwcu (NY+zachód) ale mając w pamięci doświadczenie poprzedniego wyjazdu nie planuję aż takiego hardcore'u :).

Mam pytanie odnośnie lotu. W jaki sposób bookowałeś bilety i ile łącznie kosztowały? Szukam kombinowanego lotu PL-NYC-LA/SF, a następnie powrót do PL z Jackson Hole / Cody w okolicach Yellowstone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety zamawiałem przez e-sky, tam jest bardzo fajna wyszukiwarka lotów kombinowanych. Sugeruję szukać nietypowych kombinacji, my lecieliśmy w układzie Warszawa-Frankfurt-Montreal-Nowy Jork, z powrotem też przez Kanadę Los Angeles-Toronto-Londyn-Warszawa. Wydaje się mocno zakręcone ale w praktyce przechodziliśmy prosto z jednego samolotu na drugi (jedyny dłuższy postój to Toronto).....

Zamawialiśmy tak w lutym chyba a więc 3-4 miesiące przed.

Już dokładnie nie pamiętam ale cena była dobra -za wszystko za osobę zapłaciłem chyba max 2400-2500 zł

Warto czyhać na promocje na Fly4free -udało mi się ostatnio wyhaczyć promocję na niemieckich stronkach do Bangkoku tam i z powrotem za 1600 zł i to jest nasz kolejny target;)

trochę rzeczywiście przesadziliśmy z tempem tak patrząc się na chłodno z perspektywy czasu, teraz chyba trochę bardziej wyluzujemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...