Jump to content

Relacja Z Podróży Po Usa -New York & Zachodnia Część Stanów


Yzerman

Recommended Posts

Dla osób planujących wyjazd do Stanów na wakcje: poniżej link do relacji z naszej 25 dniowej podróży w lipcu 2012 przez kilkanaście stanów i 10.000 tys km autem przez góry, pustkowia i najlepsze parki narodowe:

http://wakacje-w-usa.webnode.com/

w relacji dzień po dniu jest sporo cennych informacji o ciekawych miejscach, a także kosztach z jakimi trzeba się liczyć na miejscu.....

Zdecydowanie polecam ten kierunek podróżowania!!! Ja na pewno jeszcze wrócę w te strony świata.....;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Pomysł znakomity, ale dla mnie taka forma przekazu jest trochę za monotonna. Zdecydowanie dla osob, ktore lubia duzo czytac.

Rozumiem że świetnie sie bawiliscie - i to jest najwazniejsze.

Serdecznie Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Świetna wyprawa, aczkolwiek harmonogram wydaje się BARDZO napięty. Kilka lat temu miałem okazję pozwiedzać trochę zachodnie stany. W niecały miesiąc przebyliśmy ok 4000 mil i muszę przyznać, że ogólnie było fantastycznie ale było to również momentami męczące. W tym roku planuję również miesięczną podróż w czerwcu (NY+zachód) ale mając w pamięci doświadczenie poprzedniego wyjazdu nie planuję aż takiego hardcore'u :).

Mam pytanie odnośnie lotu. W jaki sposób bookowałeś bilety i ile łącznie kosztowały? Szukam kombinowanego lotu PL-NYC-LA/SF, a następnie powrót do PL z Jackson Hole / Cody w okolicach Yellowstone.

Link to comment
Share on other sites

Bilety zamawiałem przez e-sky, tam jest bardzo fajna wyszukiwarka lotów kombinowanych. Sugeruję szukać nietypowych kombinacji, my lecieliśmy w układzie Warszawa-Frankfurt-Montreal-Nowy Jork, z powrotem też przez Kanadę Los Angeles-Toronto-Londyn-Warszawa. Wydaje się mocno zakręcone ale w praktyce przechodziliśmy prosto z jednego samolotu na drugi (jedyny dłuższy postój to Toronto).....

Zamawialiśmy tak w lutym chyba a więc 3-4 miesiące przed.

Już dokładnie nie pamiętam ale cena była dobra -za wszystko za osobę zapłaciłem chyba max 2400-2500 zł

Warto czyhać na promocje na Fly4free -udało mi się ostatnio wyhaczyć promocję na niemieckich stronkach do Bangkoku tam i z powrotem za 1600 zł i to jest nasz kolejny target;)

trochę rzeczywiście przesadziliśmy z tempem tak patrząc się na chłodno z perspektywy czasu, teraz chyba trochę bardziej wyluzujemy;)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...