Skocz do zawartości

Wiza Do Usa ?


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie mam zamiar starac sie o kolejno wize do usa pierwszą wize dostalem na 2 lata skonczyla mi sie w pazdzierniku bylem dwa razy w NY pierwszy raz bylem 3 miesiace a drugi raz 4 miesiace ( nie przesiedzialem wizy ) i mam takie pytanie jak jest teraz w ambasadzie co musze miec bo widze ze sie troche pozmienialo 2 lata temu wypelnialem wniosek DS-160 i tyle , i czy musze sie jeszcze gdzies rejestrowac . Mam jeszcze jedno pyt jesli bym dostal wize czy na granicy w NY JFK nie cofna mnie tam bo bylem juz dwa razy czy lepiej wybrac inne lotnisko takie jak LaGuardia albo inne miasto wogole prosze o porade a tak wogole jestem troche w tym temacie zielony pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam troche tych pieczatek i wiz roznych w paszporcie od wizy russkiej biaoruskiej i tureckiej no jest ich tam troche.A powiedz mi jeszcze jedno czy oprocz paszportu wydruk formularza ds-160 i dokumentu platnosci z banku to co musze jeszcze miesc czy jesli pracuje to tez musze miec jakies zaswiadczenie ze pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...