Skocz do zawartości

Wiza B1/b2 Bez Zaproszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Planuję wybrać się na miesięczne wakacje do USA, celem jest zwiedzanie, zaczynamy od Los Angeles. Przymierzałam się do wypełnienia wniosku o wizę, jednak napotkałam pewne trudności, mianowicie podanie adresu pobytu w trakcie przebywania w stanach. W stanach nie mam żadnych dalekich wujków, cioć, kuzynów. Nie wiem jeszcze gdzie się zatrzymam, na pewno jakiś hotel, hostel, motel, jednak jeszcze nie zadecydowałam i nie zrobiłam żadnych rezerwacji. Co w takim razie powinnam wpisać we wniosku o wizę? Gdzieś znalazłam informację, że należy podać nazwę i adres miejsca możliwego pobytu (w tym wypadku hotel xy), jednak okazywanie rezerwacji nie jest konieczne. A jeżeli na rozmowie poproszą mnie o pokazanie dowodu właśnie takiej rezerwacji? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - a co w wypadku, gdy plany ulegną zmianie? Np we wniosku wizowym podaję jedno miejsce pobytu a następnie na lotnisku podaję inny adres pobytu (wybór innego hotelu, nocleg u znajomego?). Wyjazd dopiero pod koniec maja więc do tego czasu może się sporo pozmieniać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic sie nie stanie.... ja w ds mialem inny adres w samolocie inny bo plany ulegly zmianie... przeciez moga prawda?? tak samo teraz lece za miesiac i w ds dalem date ale nie pasuja mi bilety do konca bo dziwne ceny i dlugie loty z postojami na lotniskach to podroz przesuwam +/- 2 dni w jedna badz druga strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...