Jump to content

Wiza B1/b2 Bez Zaproszenia


Recommended Posts

Hej,

Planuję wybrać się na miesięczne wakacje do USA, celem jest zwiedzanie, zaczynamy od Los Angeles. Przymierzałam się do wypełnienia wniosku o wizę, jednak napotkałam pewne trudności, mianowicie podanie adresu pobytu w trakcie przebywania w stanach. W stanach nie mam żadnych dalekich wujków, cioć, kuzynów. Nie wiem jeszcze gdzie się zatrzymam, na pewno jakiś hotel, hostel, motel, jednak jeszcze nie zadecydowałam i nie zrobiłam żadnych rezerwacji. Co w takim razie powinnam wpisać we wniosku o wizę? Gdzieś znalazłam informację, że należy podać nazwę i adres miejsca możliwego pobytu (w tym wypadku hotel xy), jednak okazywanie rezerwacji nie jest konieczne. A jeżeli na rozmowie poproszą mnie o pokazanie dowodu właśnie takiej rezerwacji? Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Wpisać "Hotel i miejscowość" .Zaproszenie to zbędny druk . Na interview powiesz ,że będziesz podróżować i zatrzymywać się w Hotelach które zarezerwujesz po ewentualnym otrzymaniu wizy. Tutaj nie masz problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno - a co w wypadku, gdy plany ulegną zmianie? Np we wniosku wizowym podaję jedno miejsce pobytu a następnie na lotnisku podaję inny adres pobytu (wybór innego hotelu, nocleg u znajomego?). Wyjazd dopiero pod koniec maja więc do tego czasu może się sporo pozmieniać. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

To nic sie nie stanie.... ja w ds mialem inny adres w samolocie inny bo plany ulegly zmianie... przeciez moga prawda?? tak samo teraz lece za miesiac i w ds dalem date ale nie pasuja mi bilety do konca bo dziwne ceny i dlugie loty z postojami na lotniskach to podroz przesuwam +/- 2 dni w jedna badz druga strone

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...