Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim

mam takie pytanie, w czerwcu jade na Camp, mam juz kontrakt, koncze prace w polowie sierpnia i chcialabym zeby moj chlopak przyjechał do mnie i żebyśmy razem zwiedzali stany przez ok 3 tyg.

On nie studiuje, ma prace tymczasowa,ma mieszkanie w polsce, nie ma zadnych znajomych w stanach, nie mowi super po angielsku.

Czy powinien poczekac z wnioskiem az ja dostane wize? czy mozemy isc razem na spotkanie? czy powinien zabrac jakies dokumenty potwierdzajace ze ja mam prace zalatwiona w stanach?

z gory dziekuje za porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ostatnio piszą forumowicze, to razem do konsula może podejść tylko rodzina.

A ponadto Wy staracie się chyba o inne wizy. Przynajmniej tak zrozumiałam z Twojego postu.

Chłopak może iść po wize już teraz, to nie ma znaczenia.

Może zabrać ze sobą wszystkie papiery, jakie tylko chce/ma, a i tak nie powinien niczego pokazywac konsulowi, jeśli nie zostanie o to poproszony. Jesli dobrze zaprezentuje się na rozmowie oraz to, co powie (plus wniosek o wizę) będzie trzymało się kupy, to nie powinien się za bardzo stresować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...