Skocz do zawartości

Opłata Wizowa - Pomocy! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mnie Bogowie nienawidzą czy coś ze mną jest nie tak, ale autentycznie nie jestem w stanie wydrukować tego badziewia, by iść do banku pocztowego.

W google chrome mi wyskakuje błąd java'y i cokolwiek nie zrobią, cokolwiek nie kliknę dalej to samo pokazuje. Ale nie poddałam się zainstalowałam mozille, wyskoczyło żółte cudo zabezpieczenie - odbezpieczyłam... i dalej nic 'nie można otworzyć' i żeby ściągnąć. Ściągnęłam - zawiesiło mi komputer na 15 minut aż wyłączyłam. Potem już w akcie desperacji nawet IE włączyłam, ale otwiera mi tak jakby przez Adobe i jedyna opcja do zapisania to 'save online' a muszę to wydrukować w punkcie ksero, gdzie też się ten pdf jedynie zawieszał i przez mozille również nie otwierał.

Czy byłby ktoś tak cudowny, ściągnął to i wysłał mi na maila?

valitusvirsi@gmail.com

Z góry dziękuję każdemu kto będzie tak miły pomóc, bo autentycznie nie wiem już co robić.

Zapomniałam dodać, chodzi o ten plik 160$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Joanna, serdeczne dzięki! Wszytko teraz wygląda jak należy! Przy okazji mam pytanie w sumie związane z tematem w jakimś stopniu... Mianowicie, http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visaapply.asp#overview wskazuje, że najpierw trzeba dokonać opłaty za wizę a następnie wypełnić ds-160, na końcu umówić się na rozmowę, z drugiej strony po dokładnym prześledzeniu wątku wyczytałem, ze opłate nawet mozna zrobić dzień przed wizytą w konsulacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, czy najpierw wypełnisz wniosek, czy dokonasz opłaty.

Umówić się na rozmowę będziesz mógł dopiero na drugi dzień po dokonaniu opłaty.

Spotkanie wizowe można wyznaczyć po godz 12:00 następnego dnia roboczego po wniesieniu opłaty wizowej w placówce Banku Pocztowego.

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp#schedule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za maila, mimo wszystko udało się trochę wcześniej to zrobić u sąsiadki, już zapłaciłam wczoraj i chciałam się dziś umówić ale 'utknęłam' i jakoś taka głupia się czuję :) wybrałam już wsio i jestem tu:

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WIZ STUDENCKICH I PROGRAMU WYMIANY STUDENTÓW Numer SEVIS: * Nazwa szkoły wyższej: * Kod pocztowy uczelni wyższej: * Imię głównego aplikanta: * Kategoria wizowa głównego aplikanta: *

czy to dotyczy mnie i mojego sevis czy męża, do którego chciałabym jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...