Skocz do zawartości

Paszport Z Wiza


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie złozyłem dzis wniosek ds 160 opłaciłem i wydrukowałem potwierdzenie jutro rejestruje sie na stronie i umawiam sie na rozmowe ale moje pytanie jest czy biore jakis ddruk tak jak kiedys dhl ze wysle mi do domu bo czytałem ze teraz dhl nie współpracuje z ambasado to jak to teraz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, jeśli pytasz znów, żeby się upewnić, a ja wiem, że NIE dlatego pytasz, to zapoznaj się ze stroną, na której będziesz się rejestrował. Tam będziesz miał wszystko napisane, jak odbiera się teraz paszporty. Podczas umawiania się na spotkanie będziesz musiał wybrać miejsce odbioru paszportu.

Ręde mi opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, na tej stronie będzie wszystko napisane czarno na białym. Nikt dokładniej Ci tego nie wytłumaczy.

Nie musisz czytać żadnych for, żeby wiedzieć, jak to wygląda. Od tego jest strona internetowa ambasady, gdzie jest wszystko krok po kroku wytłumaczone.

I tak, TNT nie wysyła paszportów do domu, tylko trzeba je odebrać w jednym z punktów odbioru.

Miejsce odbioru wybierzesz przy umawianiu się na spotkanie w konsulacie przez stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...