Skocz do zawartości

Wyrok Już Po Otrzymaniu Wizy A Kolejny Wyjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam palące dosyć pytanie...szukałem odpowiedzi w innych tematach ale niestety nie znalazlem sytuacji podbnej do mojej otóż jestem szczęśliwym (przynajmniej jak do tej pory) posiadaczem wizy turystycznej B1/B2 którą otrzymałem bez wiekszych problemów jakis rok temu i została ona wydana na okres ważności lat 10ciu. Odbylem tez pierwsza podroz do stanow niedlugo po jej otrzymaniu i bez wiekszych znow problemow dostałem 6 miesiecy pobytu ...tego czasu oczywiscie nie przekroczyłem i wrocilem do Polski wiec pod tym wzgledem nie mam sobie nic do zazucenia. Tak czy siak bedac od okolo 5 miesiecy w PL popelnilem przestepstwo za ktore zostalem ukarany kara w zawiasach to jest "rok na 3" i tutaj sie rodzi moje pytanie czy wiza ktora posiadam moze byc cofnieta a jesli nie to czy urzednik imigracyjny ktory na lotnisku bedzie decydowal o moim wjezdzie do stanow ma dostep do takich informacji ze teraz juz jestem karany mimo iz wczesniej nie bylem i czy moze mi to utrudnic wpuszczenie mnie na teren USA (czy jest to moze kontrola opierajaca sie na tym ze posiadam juz wize i zamyka sie tylko w pytaniach) prosze o odpowiedz i z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...